«Досконалий джентльмен: Путівник з лицарства для сучасних чоловіків» Бред Майнер

«Досконалий джентльмен: Путівник з лицарства для сучасних чоловіків» Бред Майнер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
494 переглядів
494 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Досконалий джентльмен: Путівник з лицарства для сучасних чоловіків» Бреда Майнера (анотація)

Список чоловічих гріхів, серед яких «токсична маскулінність», зростає з кожним днем, відображаючи нашу плутанину щодо того, що означає бути чоловіком. Невже єдиний вибір для чоловіків — це між грубим і зневажливим хамом та візуальною імітацією жінки, нескінченно чутливим та веселим суб’єктом, з яким можна ходити за покупками?

Ні. Бред Майнер запрошує вас відкрити найдавнішу і найкращу модель мужності — джентльмена. У цій екскурсії популярною історією та джентльменськими переконаннями Майнер викладає тисячолітню історію цього забутого ідеалу та наводить вагомі аргументи на користь його сучасного відродження.

Тут виникають три чоловічі архетипи — воїн, коханець і монах, що формують характер «довершеного джентльмена». Він виховує бойовий дух на захист істинного і прекрасного. Він ставиться до протилежної статі з пристрасною повагою. І він цінує навчання у пошуках істини.

Джентльмен Майнера виділяється поєднанням обачності, пристойності і безтурботності, яке епоха Відродження називала sprezzatura. Він належить до аристократії чеснот, а не багатства чи походження, і слідує високому кодексу чоловічої поведінки, що не тільки не загрожує демократії, але й необхідний для її виживання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Досконалий джентльмен: Путівник з лицарства для сучасних чоловіків» Бреда Майнера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Досконалий джентльмен: Путівник з лицарства для сучасних чоловіків» Бреда Майнера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *