«Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії» Тоні Шей

«Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії» Тоні Шей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
222 переглядів
222 переглядів

Про книгу «Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії» Тоні Шея

Щастя – не абстрактне поняття, а конкретна річ, що знаходить свій вияв у чому завгодно: улюблених заняттях, посмішках рідних, смачній їжі, обіймах коханих… Але щастя також може ховатися у найменших дрібницях, що є поштовхом до великих здобутків. І один з них – успішний бізнес Тоні Шея, про який він розповідає у своїй книзі «Доставка щастя».

Здавалося б, звичайний інтернет-магазин взуття, але принципи його роботи, ставлення до клієнтів та атмосфера всередині компанії – це дещо особливе! Вирішивши читати онлайн книгу «Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії» Тоні Шея українською мовою, ви дізнаєтеся, як люди, приносячи щастя іншим, також наповнюють щастям і себе.

Історія створення компанії Zappos – це тернистий шлях поразок і невдач з шаленими ризиками, але в той же час – надзвичайною взаємною підтримкою. Тоні Шей зміг об’єднати своїх друзів, родичів та однодумців у дружну команду, і вони разом йшли до великих прибутків, не забуваючи про моральні принципи та оптимізм, що допоміг їм вистояти.

Якщо ви хочете побачити, як можна працювати та одночасно насолоджуватися життям, як наповнювати кожен день новими емоціями й знаходити джерело натхнення, як прикрасити буденність надзвичайними пригодами, радимо скачати книгу «Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії» Тоні Шея на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії» Тоні Шея

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *