«Досить Катрін» Джон Грін

«Досить Катрін» Джон Грін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
599 переглядів
599 переглядів

Про книгу «Досить Катрін» Джона Гріна

Роман «Досить Катрін» – легка і забавна історія про пошуки нових формул життя і кохання головного героя – сімнадцятирічного вундеркінда Коліна. Розчарований життям та нещасливим коханням, він відправляється у пригодницьку подорож разом зі своїм єдиним вірним другом Гасаном і навіть не уявляє, які відкриття та внутрішні зміни чекають на нього попереду. Ключова мета його пошуків – дізнатися, звідки береться значущість, адже він, талановитий поліглот та переможець інтелектуальної гри, не відчував себе значущим для оточення.

Книга «Досить Катрін» пройнята настроєм математичних знаків та формул – навіть звичайні життєві обставини Колін намагається зобразити та пояснити за допомогою математики. Хлопець не просто вивчає оточення та тенденції навколишніх змін – він намагається побудувати графіки залежності та створити власні теорії, які б дали відповідь на актуальні питання пошуку щастя та внутрішньої гармонії.

У цих психологічних дослідженнях підлітку допомагають цікаві й колоритні герої: приваблива дівчина Ліндсі, яка переслідує зовсім протилежні цілі порівняно з Коліном, та альфа-Колін – напівфантастичний персонаж, який уособлює особою альтернативні бажання та прагнення хлопця.

Особливо яскравою у книзі є лінія стосунків Коліна з його дівчатами. Здається, тільки у вундеркінда можуть бути романи з дев’ятнадцятьма дівчатами на ім’я Катерина. Після чергових невдалих стосунків юнак твердо вирішує позбутися «залежності від Катерин». Під час своєї мандрівки він виводить формулу довготривалості романтичних стосунків та перевіряє її практично. Який результат отримав головний герой, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Досить Катрін» Джона Гріна.

Якщо ви шукаєте гумористичну пригодницьку історію, що занурить вас у справжній світ підліткових мрій і фантазій, рекомендуємо читати онлайн цю життєрадісну та захоплюючу книгу. Джон Грін наповнив твір великою кількістю веселих та неочікуваних діалогів, які і є особливою «родзинкою» творчості письменника. Цей роман ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Досить Катрін» Джона Гріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *