«Доця» Тамара Горіха Зерня

«Доця» Тамара Горіха Зерня

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
20251 переглядів
20251 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Доця» Тамари Горіха Зерня (анотація)

Одним з найвизначніших романів двадцять першого століття по праву вважається книга «Доця» Тамари Горіхи Зерня. Цей твір нібито про війну, але однозначно цього сказати неможливо, адже під час страшенних подій вирують також і людські почуття. В майбутньому вже планується екранізація, але поки ми можемо повноцінно насолодитися книгою.

Дії відбуваються в сучасному світі, трохи весни та початок літа 2014 рік для багатьох виявився важким. Донбас — одна з основних точок зіткнення в російсько-українській війні. Це саме та точка, в якій у кожного відбулося певне спустошення, де всі запитання та відповіді залишилися тільки там. Радимо читати онлайн усім книгу «Доця» Тамари Горіхи Зерня українською мовою.

Тендітна дівчина, яка тільки-но переїхала з Рівного в Донецьк до своєї бабусі, мами з дитинства в неї не було. Чи могла вона уявити що у свої сімнадцять років доведеться відчути та побачити справжню криваву війну?

Сила духу, відсутність паніки та максимальна стриманість зроблять свою справу. Чи зможе дівчина почати життя з чистого аркуша? І як війна вплине на неї?

Цей твір змусить кожного замислитися та зробити свої висновки. Cкачати книгу «Доця» Тамари Горіхи Зерня можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Доця» Тамари Горіха Зерня українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Доця» Тамари Горіха Зерня

2 відповіді до “Доця”

  1. Тетяна Тетяна сказав:

    Як можна скачати цю книгу?

  2. Аліна Аліна сказав:

    За час протистояння на Донбасі я вже прочитала безліч історій, від яких холоне в жилах кров. Одна з таких була в книзі «Доця», тут немає концентрації на війні. Лише доля людей, яким випало жити та відчувати відголос війни на своїй шкірі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *