«Довго і щасливо. Відкиньте ілюзії про ідеальне життя» Пол Долан

«Довго і щасливо. Відкиньте ілюзії про ідеальне життя» Пол Долан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1141 переглядів
1141 переглядів

Короткий зміст книги «Довго і щасливо. Відкиньте ілюзії про ідеальне життя» Пола Долана (анотація)

Книга «Довго і щасливо. Відкиньте ілюзії про ідеальне життя» Пола Долана допоможе зрозуміти, що приносить щастя саме вам. А якщо говорити точніше, то вона просто дасть можливість розібратись у собі і зрозуміти, які уявлення про щастя конкретно для вас є хибними, а які – вірними.

Бо щастя – це настільки індивідуальне поняття, що його не можна вимірювати одним мірилом для всіх. Так, суспільство створило стереотипні критерії щасливого життя, але це не означає, що вони правильні. Прийшов час розвіювати міфи про ідеальне життя, і Пол Донан готовий це зробити.

Вважається, що щасливою доросла людина буде почуватись, якщо у неї є робота, гроші, шлюб і гарний будиночок, у якому вона зі своєю родиною живе. Це, звісно, дуже скорочений список усіх складових щастя, але й він не відповідає дійсності, бо реальне життя показує, що людина, яка багато заробляє, або та, яка у шлюбі, не обов’язково почувається щасливою і реалізованою. У кожного своє уявлення про щастя, і воно далеко не завжди пов’язане з особистим життям чи кількістю грошей на банківському рахунку.

У книзі приводяться дані досліджень, а також багато життєвих історій, які допоможуть читачеві розібратись у собі і зрозуміти, що насправді може зробити їх щасливішими. Це ніби офіційний дозвіл не відповідати тим стереотипним уявленням про щастя, а обирати власний шлях, який може суттєво відрізнятись від усього, до чого всі звикли. Щастя не повинно бути ілюзією, воно має стати реальністю.

Слухати аудіокнигу «Довго і щасливо. Відкиньте ілюзії про ідеальне життя» Пола Долана онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Довго і щасливо. Відкиньте ілюзії про ідеальне життя» Пола Долана та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Довго і щасливо. Відкиньте ілюзії про ідеальне життя» Пола Долана: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Довго і щасливо. Відкиньте ілюзії про ідеальне життя» Пола Долана і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Довго і щасливо. Відкиньте ілюзії про ідеальне життя» Пола Долана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *