«Довідник (не)молодого батька» Пітер Залмаєв

«Довідник (не)молодого батька» Пітер Залмаєв

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
231 переглядів
231 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Довідник (не)молодого батька» Пітера Залмаєва (анотація)

Так, Діти – це складно, діти різні, діти плачуть і розмальовують вас у сні, вирізають портрети із купюр різного кольору, обмальовують стіни, розбивають коліна і носи, хворіють, але діти – це найкраще, що може трапитися з людиною у її житті, це найцінніший досвід. Власне, про цей досвід і розповідає ця книга-білінгва. А ще вона – суцільний позитив.

“Дитина – це цілий світ. Який приходить у твоє життя раз і назавжди. Причому розумієш ти неодразу, навіть не в той момент, коли вперше чуєш крик дитини при народженні чи кои вперше тримаєш цей тепленький та вовтузливий кавалок щастя у своїх руках. Ні, ти розумієш, що це назавжди, коли вперше чуєш чарівні слова: “Татку, чому? Татку, що це? Татку, навіщо це?” Саме здатнсть до пізнавання світу робить людину людиною. І лише коли ти народжуєш і виховуєш дітей, ти можеш сповна сказати, що твоя життєва місія виконана. Адже ти привів у це життя цілий новий світ.

Саме про це ця книга”.

– Тарас Березовець, одна дитина

“Бракує уявлення про дітей?

Дуже стисло, але дуже влучно!”

“Так! Так воно і є!

Діти – це назавжди…

Діти різні…

Діи – це неймовірна пригода…

Доторкніться до цього цікавого світу!”

Олександр та Юлія Лисаки, семеро дітей


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Довідник (не)молодого батька» Пітера Залмаєва українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Довідник (не)молодого батька» Пітера Залмаєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *