«Доводи розсудку» Джейн Остен

«Доводи розсудку» Джейн Остен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4977 переглядів

Короткий зміст книги «Доводи розсудку» Джейн Остен (анотація)

В створенні всесвітньо відомих творів Джейн Остін допомагав не тільки її письменницький талант, але й ідеальне знання людської душі. Кожен її персонаже – це звичайна людина, з притаманними їй слабостями, безсиллям перед спокусами та нестримним бажанням знайти своє щастя. Герої романів цієї письменниці вміють кохати, проте на шляху до високих почуттів вони часто роблять помилки, за котрі нерідко приходиться платити надто велику ціну.

Почавши читати онлайн книгу «Доводи розсудку» Джейн Остін українською мовою, ви отримаєте можливість поспостерігати за життям прекрасної Енн Елліот. З дитинства дівчину вчили, що її сім’я – це святе. Вона росла в любові та повазі зі сторони своїх близьких, проте рано чи пізно повинна були відплатити родині за турботу.

Цей момент настав, коли героїня книги «Доводи розсудку» познайомилась з прекрасним юнаком. Вона всім серцем покохала його, проте була безсилою, коли родичі розлучили її з ним. Вона буда змушеною відмовитись від романтичних стосунків з ним, проте ніколи не втрачала надії на ще одне, бодай останнє в її житті побачення.

Минуло багато років і доля нарешті дала героїні ще один шанс. Якою буде зустріч двох закоханих? Що вони зрозуміють, поглянувши одне одному в вічі? Дізнаєтесь про це, якщо вирішите скачати книгу «Доводи розсудку» Джейн Остін безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Доводи розсудку» Джейн Остен та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Доводи розсудку» Джейн Остен: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Доводи розсудку» Джейн Остен і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Доводи розсудку» Джейн Остен

Коли він говорив, вона чула той самий голос, пізнавала ту саму душу

Лестити і догоджати іншим, коли тобі не лестять і не догоджають, – не така вже й велика приємність.

Усе лихо поезій полягає в тому, що мало хто втішається нею безкарно, і що вона найбільше вражає нас саме в тому стані душі, коли не слід упиватися нею.

Ніколи не можна сподіватися на чийсь добрий вплив, ніколи не можна знати, чи на довго його вистачить. Той, хто хоче бути щасливим, має бути твердим. …Перше чого я бажаю всім, до кого добре ставлюсь — це твердість духу. Якщо [хтось] у падолисті своїх літ хоче бути чарівною і щасливою, нехай дбайливо оберігає свою твердість.

Скачати безкоштово книгу «Доводи розсудку» Джейн Остен українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Доводи розсудку» Джейн Остен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *