«Доводи розсудку» Джейн Остін

«Доводи розсудку» Джейн Остін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1110 переглядів
1110 переглядів

Про книгу «Доводи розсудку» Джейн Остін

В створенні всесвітньо відомих творів Джейн Остін допомагав не тільки її письменницький талант, але й ідеальне знання людської душі. Кожен її персонаже – це звичайна людина, з притаманними їй слабостями, безсиллям перед спокусами та нестримним бажанням знайти своє щастя. Герої романів цієї письменниці вміють кохати, проте на шляху до високих почуттів вони часто роблять помилки, за котрі нерідко приходиться платити надто велику ціну.

Почавши читати онлайн книгу «Доводи розсудку» Джейн Остін українською мовою, ви отримаєте можливість поспостерігати за життям прекрасної Енн Елліот. З дитинства дівчину вчили, що її сім’я – це святе. Вона росла в любові та повазі зі сторони своїх близьких, проте рано чи пізно повинна були відплатити родині за турботу.

Цей момент настав, коли героїня книги «Доводи розсудку» познайомилась з прекрасним юнаком. Вона всім серцем покохала його, проте була безсилою, коли родичі розлучили її з ним. Вона буда змушеною відмовитись від романтичних стосунків з ним, проте ніколи не втрачала надії на ще одне, бодай останнє в її житті побачення.

Минуло багато років і доля нарешті дала героїні ще один шанс. Якою буде зустріч двох закоханих? Що вони зрозуміють, поглянувши одне одному в вічі? Дізнаєтесь про це, якщо вирішите скачати книгу «Доводи розсудку» Джейн Остін безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Цитати з книги «Доводи розсудку» Джейн Остін

Лестити і догоджати іншим, коли тобі не лестять і не догоджають, – не така вже й велика приємність.

Усе лихо поезій полягає в тому, що мало хто втішається нею безкарно, і що вона найбільше вражає нас саме в тому стані душі, коли не слід упиватися нею.

Ніколи не можна сподіватися на чийсь добрий вплив, ніколи не можна знати, чи на довго його вистачить. Той, хто хоче бути щасливим, має бути твердим. …Перше чого я бажаю всім, до кого добре ставлюсь — це твердість духу. Якщо [хтось] у падолисті своїх літ хоче бути чарівною і щасливою, нехай дбайливо оберігає свою твердість.

Коли він говорив, вона чула той самий голос, пізнавала ту саму душу

Завантажити безкоштовно книгу «Доводи розсудку» Джейн Остін

Рекомендації

Відгуки на книгу «Доводи розсудку» Джейн Остін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *