«Доводи розсудку» Джейн Остін

«Доводи розсудку» Джейн Остін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
919 переглядів
919 переглядів

Про книгу «Доводи розсудку» Джейн Остін

Світ творів англійської письменниці Джсйн Остен (1775–1817) – світ звичайних чоловіків і жінок, доволі буденний, розмірений і в той же час не позбавлений драматизму. Тонкий психолог і знавець людського серця, письменниця створила надзвичайно виразні й правдиві образи. Її герої – живі люди, з усіма їх достоїнствами і недоліками, здатні і на високі почуття, і на великі помилки.

Ще зовсім юною Енн Елліот, героїня роману «Доводи розсудку», зустріла свою любов, але змушена була відмовитися від коханого заради інтересів сім’ї. Довгі роки розлуки, що минули до їхньої нової зустрічі, довели: час не власний над істинними почуттями, і хоча крок до щастя зробити непросто, герої впевнені – лише доводи власного розсудку повинні керувати нашими вчинками, стримувати пристрасті та застерігати від зради, у тому числі від зради у коханні…

Цитати з книги «Доводи розсудку» Джейн Остін

Лестити і догоджати іншим, коли тобі не лестять і не догоджають, – не така вже й велика приємність.

Усе лихо поезій полягає в тому, що мало хто втішається нею безкарно, і що вона найбільше вражає нас саме в тому стані душі, коли не слід упиватися нею.

Ніколи не можна сподіватися на чийсь добрий вплив, ніколи не можна знати, чи на довго його вистачить. Той, хто хоче бути щасливим, має бути твердим. …Перше чого я бажаю всім, до кого добре ставлюсь — це твердість духу. Якщо [хтось] у падолисті своїх літ хоче бути чарівною і щасливою, нехай дбайливо оберігає свою твердість.

Коли він говорив, вона чула той самий голос, пізнавала ту саму душу

Завантажити безкоштовно книгу «Доводи розсудку» Джейн Остін

Рекомендації

Відгуки на книгу «Доводи розсудку» Джейн Остін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *