«Дожити до весни» Надія Гуменюк

«Дожити до весни» Надія Гуменюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
783 переглядів
783 переглядів

Про книгу «Дожити до весни» Надії Гуменюк

Роман «Дожити до весни» – неординарне сплетіння історії та сучасності, кількох життєвих доль в одному образі, драматичної історії з детективними нотками. Такий літературний симбіоз пропонує нам українська письменниця Надія Гуменюк, яка показала життя з трьох різних боків – як детектив, драму і перезавантаження.

І головною героїнею цієї строкатої епопеї стала… скрипка, яка, мандруючи, побачила чимало людських доль і стала свідком багатьох подій, особистих і суспільно значущих, прийшовши нарешті до нашого сьогодення.

Так, у предмета також може бути душа – витончена, красива, яка зберігає пам’ять та впливає на долі оточуючих. Такою ж була «червона панна» – скрипка, яку персоніфікувала авторка, зробивши її оповідачем цієї історії. Вона завжди залежала від людей, хоча і люди залежали від її чудової музики, з неї починається і нею завершується ця дивовижна книга.

Спочатку пригоди та поневіряння Анни, потім драматичні події Єви, а після цього – життя сильної Анабель, загартованої неймовірними труднощами. Лише уважний читач побачить, ким є насправді ці три жінки зі своїми історіями різних часів…

Книга «Дожити до весни» вражає соковитою мовою, атмосферними і детальними описами природної краси мальовничих куточків Західної України. Майже кожна сторінка роману пройнята символізмом: опис пейзажів переходить в змалювання характерів людей, атмосфера історичного минулого відбивається на внутрішньому світі героїв. Тільки справжній художник слова може так витончено підійти до манери розповіді, щоб створити в уяві читача гармонійну картину сюжету книги, в якій кожній деталі відведено своє місце.

Якщо ви шукаєте прекрасну і проникливу історію в кількох вимірах, сповнену романтики, інтриги, магічного реалізму та відвертого драматизму, рекомендуємо скачати «Дожити до весни» Надії Гуменюк. З цим твором ви відчуєте одночасно захоплення та співчуття, перемогу та поразку, можливість змінювати свою долю та розуміння її невідворотності.

В нашій електронній бібліотеці ви знайдете цей роман у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також усі бажаючі мають можливість читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Дожити до весни» Надії Гуменюк

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дожити до весни» Надії Гуменюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *