«Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує» Деніел Пінк

«Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує» Деніел Пінк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5268 переглядів
5268 переглядів

Про книгу «Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує» Деніеля Пінка

Як ви вже здогадались із назви, книга «Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує» про підняття працездатності. Точніше про ті способи, які найкраще допомагають підтримати її довгий час і не дати згаснути. 

Коли людина влаштовується на нову роботу, що є основною мотивацією? Звичайно, гроші, які вона заробить на новому місці. Але проходить місяць, другий, рутинна робота поглинає і ви вже не так бадьоро виконуєте свої обов’язки, хоча зарплатня така ж, як і була. 

Радимо читати онлайн книгу «Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує» Деніела Пінка українською мовою і ознайомитись з точкою зору автора, який вважає, що гроші за результат більше не є мотивацією.

Виникає питання – як же мотивувати персонал, аби досягати цілей та перемагати конкурентів? Тут ви знайдете прості і зрозумілі інструменти для побудови нової системи мотивації співробітників і самого себе.

Даний твір зібрав під однією обкладинкою цікаві експерименти, пов’язані з психологією. Інформація буде корисна як керівникам, так і тим, хто зацікавлений в власній ефективності. 

Хочете дізнатись, як далеко пішла вперед наука, в порівнянні з реальною практикою фірм та організацій, котрі використовують застарілу систему «кнута та пряника»? Тоді покваптесь скачати книгу «Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує» Деніела Пінка безкоштовно, без реєстрація та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Корисного вам проведення часу!

Скачати безкоштово книгу «Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує» Деніеля Пінка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує» Деніеля Пінка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *