«Драма обдарованої дитини та пошук справжнього Я» Аліса Міллер

«Драма обдарованої дитини та пошук справжнього Я» Аліса Міллер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4071 переглядів
4071 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Драма обдарованої дитини та пошук справжнього Я» Аліси Міллер (анотація)

Спільними темами досліджень, на яких побудована ця праця, є походження втрати самого себе та шляхи самопізнання. Драма обдарованої, тобто чутливої, пробудженої дитини полягає в тому, що вона відчуває потреби своїх батьків у ранньому віці й пристосовується до них, навчаючись не відчувати власних найсильніших, «небажаних» почуттів. Хоча пізніше цих «небажаних» почуттів не завжди вдається уникнути, вони залишаються відокремленими, а отже найважливіша частина справжнього «Я» не інтегрована в особистість. Це призводить до емоційної незахищеності та втрати себе, що спричиняє депресії або знаходить своє відображення в обдарованості. Наведені приклади унаочнюють невисловлене страждання дитини, приховане за ідеалізаціями, а також трагедію батьків, які колись самі були дітьми.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Драма обдарованої дитини та пошук справжнього Я» Аліси Міллер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Драма обдарованої дитини та пошук справжнього Я» Аліси Міллер

Одна відповідь до “Драма обдарованої дитини та пошук справжнього Я”

  1. Ксенія Ксенія сказав:

    Як завантажити????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *