«Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву та становлення сучасного Ізраїлю» Шимон Перес

«Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву та становлення сучасного Ізраїлю» Шимон Перес

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2823 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву та становлення сучасного Ізраїлю» Шимона Пересса (анотація)

Дрібних мрій не буває! Це історія про становлення справжнього лідера. Вона навчає сміливості й готовності ухвалювати складні рішення, спираючись на принципи й цінності. Учить не боятись мріяти, створювати і досягати поставлених цілей. Надихає долати труднощі, хай якими нестерпними вони здаватимуться. «Нам потрібне покоління, яке розглядатиме лідерство як благородну справу, визначену не особистими амбіціями, а мораллю — і закликом служити. Нам потрібні лідери, які вірять, що світ можна змінити не вбивством і стріляниною, а творчістю і змаганням… Я сповнений надії, бо вважаю, що це покоління вже на підході, саме в цей момент воно вже ходить Землею» — Шимон Перес, один із лідерів Держави Ізраїль, яка поставала завдяки його зусиллям.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву та становлення сучасного Ізраїлю» Шимона Пересса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву та становлення сучасного Ізраїлю» Шимона Пересса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву та становлення сучасного Ізраїлю» Шимона Пересса

Одна відповідь до “Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву та становлення сучасного Ізраїлю”

  1. Руслана Руслана сказав:

    Дрібних мрій не буває дуууже крута робота, в ній ціле життя, досвід від якого мотивуєшся, який допомагає рости. Рекомендую до прочитання усім, ви точно не втратите час дарма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *