«Друга фундація» Айзек Азімов

«Друга фундація» Айзек Азімов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2317 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Друга фундація» Айзека Азімова (анотація)

Книга «Друга Фундація» – завершальна частина космічної трилогії від класика світової фантастики Айзека Азімова. Могутня Фундація, створена талановитим психоісториком Гарі Селдоном, знаходиться на межі зникнення – вся планета Термінус опинилася під владою войовничого та амбітного мутанта Мула, який вирішив стати володарем всесвіту. Єдиний шанс врятувати цивілізацію – знайти загадкову другу Фундацію. За пророцтвом Селдона порятунок треба шукати десь на краю зірок – на іншому кінці галактики.

Цей роман – рекордсмен з усього циклу за кількістю загадок і сюжетних несподіванок. Традиційно твір розділений на дві частини – «Пошукова експедиція Мула» і «Пошукова експедиція Фундації». І хоча єдиною метою головних героїв обох частин є знаходження другої Фундації, реалізація цієї мети вражає строкатістю подій.

Загалом роман «Друга Фундація» нагадує масштабний галактичний квест, під час якого розкриваються космічні таємниці, на поверхні опиняються століттями приховані артефакти та наближається найголовніша розгадка всього циклу: чи збудуться передбачення «батька» могутньої Фундації науковця Гарі Селдона?

Недаремно Айзек Азімов включив до групи головних персонажів дівчинку-підлітка Аркадію – її яскравий образ та гаряче бажання допомогти першій Фундації протиставляються жорстоким, дурним та егоїстичним дорослим, які перевернули догори дригом ідею порятунку Всесвіту. Її таємнича мандрівка до відкритого космосу змушує затамувати подих.

Якщо попередня частина циклу «Фундація та Імперія» базувалася на політичних та суспільних протистояннях у галактиці, ця книга знову повертає читача до наукової фантастики – теорія Селдона розкривається в найдрібніших деталях та не може не вразити своєю стрункістю й геніальністю. Несподівана кінцівка з відкритим фіналом змушує замислитися: мабуть, людство ще не втратило шанс зберегти свої найкращі цінності та скарби, на які полюють амбітні завойовники.

Щоб вам було зручно скачати «Друга Фундація» Айзека Азімова, ми розмістили цей твір на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Якщо ви бажаєте читати онлайн цю захоплюючу книгу, пропонуємо вам скористатися матеріалами нашої бібліотеки безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Друга фундація» Айзека Азімова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Друга фундація» Айзека Азімова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Друга фундація» Айзека Азімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *