«Друга планета» Анатолій Дімаров

«Друга планета» Анатолій Дімаров

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1333 переглядів
1333 переглядів

Про книгу «Друга планета» Анатолія Дімарова

Книга «Друга планета» – пригодницько-фантастична повість про далеке майбутнє нашої земної цивілізації. Анатолій Дімаров пропонує юним читачам відправитися в подорож машиною часу туди, де рослини мають майже людський розум, новітні технології можуть повністю замінити людську працю, а польоти на інші планети є звичайною справою та повсякденним відрядженням. Цей твір буде цікаво читати онлайн дітям, підліткам і дорослим, які люблять захоплюючі фантастичні сюжети з елементами квестів і розслідувань.

Будинки з кількома сотнями поверхів, наукові лабораторії з дивними експонатами, махольоти з крилами, що дозволяють людині літати, наче птахам – це далеко не всі цікавинки, які ви знайдете в цій захоплюючій історії. В центрі сюжету книги – сімейна подорож на Венеру з науково-дослідною метою. Які небезпечні пригоди й відкриття чекають на головних героїв цієї сімейної драми, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Друга планета» Анатолія Дімарова.

Ключову роль у сюжетних замальовках відіграють діти й підлітки – саме вони є невтомними дослідниками та допитливими шукачами пригод. У повісті ви знайдете безліч кумедних ситуацій, в яких школярі роблять цікаві відкриття та гідно знаходять вихід із найскладніших проблем.

Анатолій Андрійович пише надзвичайно легко й динамічно, з іскринками гумору та атмосферним описом оточення. Науково-фантастичний твір «Друга планета» перетворюється на сімейну сагу, де серед побутових подробиць та взаємостосунків персонажів розкриваються дива й нововведення майбутнього землян.

Окрім того, ця книга має велике виховне значення – автор змалював ідеальну модель суспільства, в якому кожен дбає про чистоту навколишнього середовища та прагне зберігати дари природи. Це – заклик письменника замислюватися про майбутнє нашої планети та можливості людської діяльності для суспільного та наукового розвитку цивілізації.

Цю повчально-пригодницьку повість ви можете отримати на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf. Її читання перетворюється на дивовижну уявну мандрівку та пробуджує інтерес до науково-фантастичної літератури та створення власних фантастичних світів з авторськими художніми сюжетами.

Завантажити безкоштовно книгу «Друга планета» Анатолія Дімарова

Рекомендації

Відгуки на книгу «Друга планета» Анатолія Дімарова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *