«Друга планета» Анатолій Дімаров

«Друга планета» Анатолій Дімаров

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2029 переглядів
2029 переглядів

Короткий зміст книги «Друга планета» Анатолія Дімарова (анотація)

Книга «Друга планета» – пригодницько-фантастична повість про далеке майбутнє нашої земної цивілізації. Анатолій Дімаров пропонує юним читачам відправитися в подорож машиною часу туди, де рослини мають майже людський розум, новітні технології можуть повністю замінити людську працю, а польоти на інші планети є звичайною справою та повсякденним відрядженням. Цей твір буде цікаво читати онлайн дітям, підліткам і дорослим, які люблять захоплюючі фантастичні сюжети з елементами квестів і розслідувань.

Будинки з кількома сотнями поверхів, наукові лабораторії з дивними експонатами, махольоти з крилами, що дозволяють людині літати, наче птахам – це далеко не всі цікавинки, які ви знайдете в цій захоплюючій історії. В центрі сюжету книги – сімейна подорож на Венеру з науково-дослідною метою. Які небезпечні пригоди й відкриття чекають на головних героїв цієї сімейної драми, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Друга планета» Анатолія Дімарова.

Ключову роль у сюжетних замальовках відіграють діти й підлітки – саме вони є невтомними дослідниками та допитливими шукачами пригод. У повісті ви знайдете безліч кумедних ситуацій, в яких школярі роблять цікаві відкриття та гідно знаходять вихід із найскладніших проблем.

Анатолій Андрійович пише надзвичайно легко й динамічно, з іскринками гумору та атмосферним описом оточення. Науково-фантастичний твір «Друга планета» перетворюється на сімейну сагу, де серед побутових подробиць та взаємостосунків персонажів розкриваються дива й нововведення майбутнього землян.

Окрім того, ця книга має велике виховне значення – автор змалював ідеальну модель суспільства, в якому кожен дбає про чистоту навколишнього середовища та прагне зберігати дари природи. Це – заклик письменника замислюватися про майбутнє нашої планети та можливості людської діяльності для суспільного та наукового розвитку цивілізації.

Цю повчально-пригодницьку повість ви можете отримати на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf. Її читання перетворюється на дивовижну уявну мандрівку та пробуджує інтерес до науково-фантастичної літератури та створення власних фантастичних світів з авторськими художніми сюжетами.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Друга планета» Анатолія Дімарова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Друга планета» Анатолія Дімарова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Друга планета» Анатолія Дімарова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *