«Друга стать» Сімона де Бовуар

«Друга стать» Сімона де Бовуар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2403 переглядів
2403 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Друга стать» Сімони де Бовуар (анотація)

Книга «Друга стать» Сімони де Бовуар вперше вийшла друком у 1949 році і сполошила мільйони людей. Чому? Бо це була перша така серйозна і ґрунтовна робота, у якій розглядалось питання гендерної нерівності, що існує у суспільстві, і пригнічення жінки, ставлення до неї як до людини другого сорту.

Працювала над цією книгою авторка рік і два місяці, а перше видання розійшлось у кількості 22 000 примірників. Перекладено роботу вже 40 різними мовами по всьому світу, і лише для Ватикана це заборонена книга.

Сімона де Бовуар показує на численних приклад, у чому саме проявляється дискримінація жінок у чоловічому світі, а також аналізує причини такого становища. Вона говорить про те, що чоловіки чомусь просто по факту свого народження саме у чоловічому тілі вважаються кращими і повноціннішими представниками людства, тому вони й керують світом, а жінкам відводиться роль матері і домогосподарки, яка більше ні на що ніби як і не здатна.

Релігія і суспільство підтримують думку, що жінка гірша за чоловіка, і якщо вона не вийшла заміж і не народила дітей, то сама по собі вона нічого не вартує. З самого дитинства дівчатам розповідають, що вони не можуть робити всього того ж, що можуть хлопці, бо не мають таких здібностей чи умінь, і виховуються з розрахунком на те, що колись вони все одно повинні будуть присвятити себе чоловікові і дітям.

Авторка показує, якою є загальна ситуація у світі, наголошуючи на тому, що від змін, до яких вона закликає, виграють усі, а чоловікам взагалі стане легше жити.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Друга стать» Сімони де Бовуар українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Друга стать» Сімони де Бовуар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *