«Дружина за примусом» Наталі Ліон

«Дружина за примусом» Наталі Ліон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
506 переглядів
506 переглядів

Короткий зміст книги «Дружина за примусом» Наталі Ліон (анотація)

Тікаючи від примусового шлюбу з нелюбом я вийшла заміж за іншого, який дивним чином увірвався в моє життя і запропонував допомогу.
Незнайомий. Дорослий. Статний. Привабливий і… Байдужий…

Кирило не кохав мене і не змушував кохати його у відповідь, справедливо вимагаючи від мене поваги та вірності. Йому потрібна була дружина лише на папері, а мені були потрібні захист і гроші, щоб допомогти мамі. Здавалося, що кожен отримав те, чого прагнув. Аж поки ми не почали жити під одним дахом, проводити разом вечори і обмінюватись поглядами, які все складніше було називати байдужими…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дружина за примусом» Наталі Ліон та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дружина за примусом» Наталі Ліон: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дружина за примусом» Наталі Ліон і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дружина за примусом» Наталі Ліон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *