«Дух змін» Алан Грейтлак

«Дух змін» Алан Грейтлак

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1691 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дух змін» Алана Грейтлака (анотація)

Книга «Дух змін» – грандіозне соціально-філософське полотно про відродження національного духу українців, що вилилося у революцію гідності 2014 року. Алан Грейтлак виплеснув на папір весь біль, яким озвалася душа кожного патріота в ті нелегкі для української державності часи. Далеко не всі замислювалися, що насправді відбувалося в той час на Майдані та яким чином загинули ті, хто хотів вирватися на волю зі злодійницького оточення тодішньої влади.

Головні герої роману «Дух змін» Михайло та Віктор – два зовсім різні чоловіки. Кожен з них по-своєму любить неньку Україну та йде за своїми ідеалами, не дивлячись навкруги.

Невдалий бізнесмен і романтик Михайло вирішив зупинитися на справі, до якої завжди лежала його душа – на письменництві, ігноруючи поради батька отримати перспективну професію під час навчання за кордоном. Він почав писати масштабний твір про Велику Вітчизняну війну та мріяв про те, що нарешті Україна теж розповість про себе всю правду, викривши «бруд» і лицемірство політиків та чиновників. І ось це нарешті почало траплятися!

Віктор, один з охоронців спецназу «Беркут», теж вважав себе щирим патріотом своєї держави. Він палко відстоював закон і нещадно карав тих, хто намагався його порушувати. Зараз була саме така ситуація – «беркутівці» повинні були за наказом розігнати мітингувальників, повністю «зачистивши» Майдан Незалежності. Кривавий результат протистояння вільних людей і міліції не турбував Віктора.

Потік історичних подій, який закрутив головних героїв книги, закинув їх до зовсім нової реальності – туди, де з’явилися перші промені справжньої свободи. Гарячі події взимку 2014 року сколихнули всю українську спільноту, і Михайло з Віктором опинилися в центрі цього виру. Кожному з них судилося пройти свій шлях та зробити шокуючі відкриття. Хто з них стане улюбленцем долі, а хто буде викинутий на «узбіччя» життя?

Цю проникливу книгу з потужним патріотичним духом ви можете читати онлайн у нашій електронній бібліотеці, де всі матеріали знаходяться у вільному доступі. Щоб скачати «Дух змін» Алана Грейтлака безкоштовно та без реєстрації, виберіть потрібний формат електронної книги – fb2, txt, epub або rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дух змін» Алана Грейтлака українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Дух змін» Алана Грейтлака українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дух змін» Алана Грейтлака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *