«Дума про Хведьків Рубіж» Володимир Худенко

«Дума про Хведьків Рубіж» Володимир Худенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
660 переглядів
660 переглядів

Про книгу «Дума про Хведьків Рубіж» Володимира Худенко

Якщо ви скучили за атмосферним хоррором у поєднанні з містикою, на свій сеанс вас запрошує талановитий український письменник сучасності Володимир Худенко. Пропонуємо скачати його книгу “Дума про Хведьків Рубіж” – фантастичний роман з яскравим присмаком історії, сповнений кривавих подробиць з життя вампірів.

Виявляється, ще кілька століть тому нечисть була організованою спільнотою та цілеспрямовано завойовувала цілі міста й села. Дісталися упирі й козацької України. Вирішивши знищити українців, кровожери не очікували, що їхній армії буде чинити несамовитий опір лише одна людина – відчайдушний характерник на ім’я Хведько. Чи зможе козак одержати перемогу над нечистою силою?

Володимир Худенко не просто лякає читачів кривавими жахіттями – у кожному творі цього автора закладені глибокі соціально-філософські проблеми. Навалу упирів легко можна зіставити з ворогами сучасної України, які “п’ють” її кров, наражаючи на порожнє та безперспективне життя.

Починаючи читати роман “Дума про Хведьків Рубіж”, постійно відчуваєш напруження у спокійних, здавалося б, ситуаціях. Вампіри постають в образах порядних та душевних людей, які, на перший погляд, щиро допомагають, проте їхнє справжнє обличчя шокує. “Холодна війна”, змальована у книзі, лякає своєю непередбачуваністю ще більше, ніж прямі наступи ворогів.

До всього цього варто додати живу й жваву манеру письменника, його неприховану іронію та колорит змальованої епохи. Від твору неможливо відірватися, поки не дізнаєшся про всі таємниці головних героїв та їхню подальшу долю. Щоб читачі краще орієнтувалися в життєвих законах вампірів, автор надає детальний опис їхньої ієрархії та пропонує з головою зануритися в цей моторошний сюжет.

У книзі “Дума про Хведьків Рубіж” зібрані всі основні теми, пов’язані з драматизмом життя – кохання та самотність, зрада своїм ідеалам, сімейні негаразди… Епоха Середньовіччя – той період, коли людське життя було максимально знецінене. Багато хто дозволяв собі розпоряджатися людськими долями. Схожа трагічна ситуація панує і в сучасному українському суспільстві. Тільки тепер усі охочі підкорюють собі людські душі – прагнення, ідеї, бажання…

Завантажити безкоштовно книгу «Дума про Хведьків Рубіж» Володимира Худенко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дума про Хведьків Рубіж» Володимира Худенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *