«Дума про Хведьків Рубіж» Володимир Худенко

«Дума про Хведьків Рубіж» Володимир Худенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Дума про Хведьків Рубіж» Володимира Худенко

Якщо ви скучили за атмосферним хоррором у поєднанні з містикою, на свій сеанс вас запрошує талановитий український письменник сучасності Володимир Худенко. Пропонуємо скачати його книгу “Дума про Хведьків Рубіж” – фантастичний роман з яскравим присмаком історії, сповнений кривавих подробиць з життя вампірів.

Виявляється, ще кілька століть тому нечисть була організованою спільнотою та цілеспрямовано завойовувала цілі міста й села. Дісталися упирі й козацької України. Вирішивши знищити українців, кровожери не очікували, що їхній армії буде чинити несамовитий опір лише одна людина – відчайдушний характерник на ім’я Хведько. Чи зможе козак одержати перемогу над нечистою силою?

Володимир Худенко не просто лякає читачів кривавими жахіттями – у кожному творі цього автора закладені глибокі соціально-філософські проблеми. Навалу упирів легко можна зіставити з ворогами сучасної України, які “п’ють” її кров, наражаючи на порожнє та безперспективне життя.

Починаючи читати роман “Дума про Хведьків Рубіж”, постійно відчуваєш напруження у спокійних, здавалося б, ситуаціях. Вампіри постають в образах порядних та душевних людей, які, на перший погляд, щиро допомагають, проте їхнє справжнє обличчя шокує. “Холодна війна”, змальована у книзі, лякає своєю непередбачуваністю ще більше, ніж прямі наступи ворогів.

До всього цього варто додати живу й жваву манеру письменника, його неприховану іронію та колорит змальованої епохи. Від твору неможливо відірватися, поки не дізнаєшся про всі таємниці головних героїв та їхню подальшу долю. Щоб читачі краще орієнтувалися в життєвих законах вампірів, автор надає детальний опис їхньої ієрархії та пропонує з головою зануритися в цей моторошний сюжет.

У книзі “Дума про Хведьків Рубіж” зібрані всі основні теми, пов’язані з драматизмом життя – кохання та самотність, зрада своїм ідеалам, сімейні негаразди… Епоха Середньовіччя – той період, коли людське життя було максимально знецінене. Багато хто дозволяв собі розпоряджатися людськими долями. Схожа трагічна ситуація панує і в сучасному українському суспільстві. Тільки тепер усі охочі підкорюють собі людські душі – прагнення, ідеї, бажання…

Завантажити безкоштовно книгу «Дума про Хведьків Рубіж» Володимира Худенко

Завантажити книгу «Дума про Хведьків Рубіж» у форматі:

Рекомендації

Київські бомби
Київські бомби Андрій Анатолійович Кокотюха
Втікач із Бригідок
Втікач із Бригідок Андрій Анатолійович Кокотюха
Автомобіль із Пекарської
Автомобіль із Пекарської Андрій Анатолійович Кокотюха
Адвокат із Личаківської
Адвокат із Личаківської Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Дума про Хведьків Рубіж» Володимира Худенко

Комментарии для сайта Cackle