«Думай і багатій» Наполеон Гілл

«Думай і багатій» Наполеон Гілл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Думай і багатій» Наполеона Гілла

Наполеон Гілл – американський журналіст, філософ та психолог, який вразив спільноту своєю теорією щодо примноження багатства. Його найвідоміша праця “Думай і багатій” розкриває ключову ідею його концепції – людина є тим, що вона про себе думає. Це правило було покладено в основу багатьох психологічних тренінгів та принесло величезні гроші бізнес-індустрії.

Матеріальна природа думок – це основа, на якій ґрунтується весь матеріал книги. Автор наголошує на тому, що до думок треба ставитися дуже обережно і відповідально, адже вони можуть творити справжні дива та виконувати будь-які бажання. Для того, щоб енергетика думок працювала на повну, важливо знати і використовувати певні психологічні прийоми та стимули – наприклад, віру в себе та прагнення до саморозвитку.

Книга “Думай і багатій” – це потужний мотиваційний інструмент з чітким сценарієм дій. Окрім теоретичних правил, Наполеон Гілл наводить безліч прикладів, як ця концепція була успішно втілена в життя.

Практичною цінністю цієї фундаментальної праці є наявність вправ і міні-тренінгів, які допомагають навести порядок у своїх думках та спрямувати їх у потрібне русло. “Думай і багатій” – один з тих творів, який має стати настільною книгою. До неї варто повертатися неодноразово, працюючи над своєю мотивацією успішної людини.

Автор приділяє значну увагу підсвідомим і свідомим механізмам, що вкупі формують цілісну картину створення успіху. За допомогою самонавіювання можна виробити віру в себе та впевненість, а багата уява, рішучість і наполегливість максимально наблизять вас до перемог. Цікава думка Гілла, що сублімована сексуальна енергія також є гарним помічником у досягненні поставлених цілей.

Вражає історія створення цієї масштабної праці. Перед її написанням автор досліджував психологію і долі успішних людей, витративши на це майже півжиття – цілих двадцять п’ять років. Йому вдалося вивести формулу успіху, яку він і виклав у цьому творі, що був написаний вже у похилому віці. Цю книгу варто скачати й читати тим, хто шукає зрозуміле та ефективне керівництво із саморозвитку та прагне максимально реалізувати себе.

Завантажити безкоштовно книгу «Думай і багатій» Наполеона Гілла

Завантажити книгу «Думай і багатій» у форматі:

Рекомендації

Різнобарвний менеджмент
Різнобарвний менеджмент Валерій Олександрович Пекар
Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств
Ніколи не їжте наодинці ... Кейт Феррацці
Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху
Працюй чотири години на ... Тімоті Феррісс
Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час
Scrum. Навчись робити вд... Джефф Сазерленд

Відгуки на книгу «Думай і багатій» Наполеона Гілла