«Думай і багатій» Наполеон Гілл

«Думай і багатій» Наполеон Гілл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
24424 переглядів
24424 переглядів

Про книгу «Думай і багатій» Наполеона Гілла

Наполеон Гілл – американський журналіст, філософ та психолог, який вразив спільноту своєю теорією щодо примноження багатства. Його найвідоміша праця “Думай і багатій” розкриває ключову ідею його концепції – людина є тим, що вона про себе думає. Це правило було покладено в основу багатьох психологічних тренінгів та принесло величезні гроші бізнес-індустрії.

Матеріальна природа думок – це основа, на якій ґрунтується весь матеріал книги. Автор наголошує на тому, що до думок треба ставитися дуже обережно і відповідально, адже вони можуть творити справжні дива та виконувати будь-які бажання. Для того, щоб енергетика думок працювала на повну, важливо знати і використовувати певні психологічні прийоми та стимули – наприклад, віру в себе та прагнення до саморозвитку.

Книга “Думай і багатій” Наполеона Гілла – це класика жанру. Вона була написана давно, але її актуальність на втрачена и до сьогодні. Праця потрібна тим, хто нарешті вирішив для себе змінити своє життя.

Книга “Думай і багатій” – це потужний мотиваційний інструмент з чітким сценарієм дій. Окрім теоретичних правил, Наполеон Гілл наводить безліч прикладів, як ця концепція була успішно втілена в життя.

Практичною цінністю цієї фундаментальної праці є наявність вправ і міні-тренінгів, які допомагають навести порядок у своїх думках та спрямувати їх у потрібне русло. “Думай і багатій” – один з тих творів, який має стати настільною книгою. До неї варто повертатися неодноразово, працюючи над своєю мотивацією успішної людини.

Автор приділяє значну увагу підсвідомим і свідомим механізмам, що вкупі формують цілісну картину створення успіху. За допомогою самонавіювання можна виробити віру в себе та впевненість, а багата уява, рішучість і наполегливість максимально наблизять вас до перемог. Цікава думка Гілла, що сублімована сексуальна енергія також є гарним помічником у досягненні поставлених цілей.

Вражає історія створення цієї масштабної праці. Перед її написанням автор досліджував психологію і долі успішних людей, витративши на це майже півжиття – цілих двадцять п’ять років. Йому вдалося вивести формулу успіху, яку він і виклав у цьому творі, що був написаний вже у похилому віці. Книгу “Думай і багатій” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub) або читати онлайн тим, хто шукає зрозуміле та ефективне керівництво із саморозвитку та прагне максимально реалізувати себе.

Скачати безкоштово книгу «Думай і багатій» Наполеона Гілла українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Думай і багатій» Наполеона Гілла

2 відповіді до “Думай і багатій”

  1. Сергій Сергій сказав:

    Дуже хороша книга. Прочитав з великим задоволений – много для себе відкрив и переглянув

  2. Віка Віка сказав:

    Давно читала книгу «Думай і багатій», але до сих пір находжуся під враженням. Пам’ятаю, як вона мене зачепила – зараз іноді її перечитую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *