«Думай і багатій» Наполеон Гілл

«Думай і багатій» Наполеон Гілл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
185223 переглядів
185223 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Думай і багатій» Наполеона Гілла (анотація)

Наполеон Гілл – американський журналіст, філософ та психолог, який вразив спільноту своєю теорією щодо примноження багатства. Його найвідоміша праця “Думай і багатій” розкриває ключову ідею його концепції – людина є тим, що вона про себе думає. Це правило було покладено в основу багатьох психологічних тренінгів та принесло величезні гроші бізнес-індустрії.

Матеріальна природа думок – це основа, на якій ґрунтується весь матеріал книги. Автор наголошує на тому, що до думок треба ставитися дуже обережно і відповідально, адже вони можуть творити справжні дива та виконувати будь-які бажання. Для того, щоб енергетика думок працювала на повну, важливо знати і використовувати певні психологічні прийоми та стимули – наприклад, віру в себе та прагнення до саморозвитку.

Книга “Думай і багатій” Наполеона Гілла – це класика жанру. Вона була написана давно, але її актуальність на втрачена и до сьогодні. Праця потрібна тим, хто нарешті вирішив для себе змінити своє життя.

Книга “Думай і багатій” – це потужний мотиваційний інструмент з чітким сценарієм дій. Окрім теоретичних правил, Наполеон Гілл наводить безліч прикладів, як ця концепція була успішно втілена в життя.

Практичною цінністю цієї фундаментальної праці є наявність вправ і міні-тренінгів, які допомагають навести порядок у своїх думках та спрямувати їх у потрібне русло. “Думай і багатій” – один з тих творів, який має стати настільною книгою. До неї варто повертатися неодноразово, працюючи над своєю мотивацією успішної людини.

Автор приділяє значну увагу підсвідомим і свідомим механізмам, що вкупі формують цілісну картину створення успіху. За допомогою самонавіювання можна виробити віру в себе та впевненість, а багата уява, рішучість і наполегливість максимально наблизять вас до перемог. Цікава думка Гілла, що сублімована сексуальна енергія також є гарним помічником у досягненні поставлених цілей.

Вражає історія створення цієї масштабної праці. Перед її написанням автор досліджував психологію і долі успішних людей, витративши на це майже півжиття – цілих двадцять п’ять років. Йому вдалося вивести формулу успіху, яку він і виклав у цьому творі, що був написаний вже у похилому віці. Книгу “Думай і багатій” варто скачати або читати онлайн тим, хто шукає зрозуміле та ефективне керівництво із саморозвитку та прагне максимально реалізувати себе.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Думай і багатій» Наполеона Гілла українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Думай і багатій» Наполеона Гілла

9 відповідей до “Думай і багатій”

 1. Андрій Андрій сказав:

  Зараз читаю дуже надихаюча книга

 2. Альбіна Альбіна сказав:

  Як і де скачати

 3. Іванка Іванка сказав:

  Не можу скачати книгу. Чому?

  • алєхандро алєхандро сказав:

   Внизу опису 4 великі сині кнопки з форматами тексту txt fb2 rtf epub

 4. Ірина Ірина сказав:

  Дуже хочу прочитати цю книгу

 5. Марта Марта сказав:

  Добра книга

 6. Світлана Світлана сказав:

  Одного разу подруга порадила мені прочитати книгу «Думай і багатій», але я навіть уявити не могла наскільки вона змінить моє життя. Рекомендую скачати та все ж таки зруйнувати власні ілюзії про те, що від наших думок нічого не залежить. Однозначно буду перечитувати.

 7. Сергій Сергій сказав:

  Дуже хороша книга. Прочитав з великим задоволений – много для себе відкрив и переглянув

 8. Віка Віка сказав:

  Давно читала книгу «Думай і багатій», але до сих пір находжуся під враженням. Пам’ятаю, як вона мене зачепила – зараз іноді її перечитую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *