«Думай і багатій» Наполеон Гілл

«Думай і багатій» Наполеон Гілл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3314 переглядів
3314 переглядів

Про книгу «Думай і багатій» Наполеона Гілла

Наполеон Гілл – американський журналіст, філософ та психолог, який вразив спільноту своєю теорією щодо примноження багатства. Його найвідоміша праця “Думай і багатій” розкриває ключову ідею його концепції – людина є тим, що вона про себе думає. Це правило було покладено в основу багатьох психологічних тренінгів та принесло величезні гроші бізнес-індустрії.

Матеріальна природа думок – це основа, на якій ґрунтується весь матеріал книги. Автор наголошує на тому, що до думок треба ставитися дуже обережно і відповідально, адже вони можуть творити справжні дива та виконувати будь-які бажання. Для того, щоб енергетика думок працювала на повну, важливо знати і використовувати певні психологічні прийоми та стимули – наприклад, віру в себе та прагнення до саморозвитку.

Книга “Думай і багатій” – це потужний мотиваційний інструмент з чітким сценарієм дій. Окрім теоретичних правил, Наполеон Гілл наводить безліч прикладів, як ця концепція була успішно втілена в життя.

Практичною цінністю цієї фундаментальної праці є наявність вправ і міні-тренінгів, які допомагають навести порядок у своїх думках та спрямувати їх у потрібне русло. “Думай і багатій” – один з тих творів, який має стати настільною книгою. До неї варто повертатися неодноразово, працюючи над своєю мотивацією успішної людини.

Автор приділяє значну увагу підсвідомим і свідомим механізмам, що вкупі формують цілісну картину створення успіху. За допомогою самонавіювання можна виробити віру в себе та впевненість, а багата уява, рішучість і наполегливість максимально наблизять вас до перемог. Цікава думка Гілла, що сублімована сексуальна енергія також є гарним помічником у досягненні поставлених цілей.

Вражає історія створення цієї масштабної праці. Перед її написанням автор досліджував психологію і долі успішних людей, витративши на це майже півжиття – цілих двадцять п’ять років. Йому вдалося вивести формулу успіху, яку він і виклав у цьому творі, що був написаний вже у похилому віці. Цю книгу варто скачати й читати тим, хто шукає зрозуміле та ефективне керівництво із саморозвитку та прагне максимально реалізувати себе.

Завантажити безкоштовно книгу «Думай і багатій» Наполеона Гілла

Рекомендації

Відгуки на книгу «Думай і багатій» Наполеона Гілла