«Думай і дій як кіт» Стефан Гарньє

«Думай і дій як кіт» Стефан Гарньє

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
859 переглядів
859 переглядів

Про книгу «Думай і дій як кіт» Стефана Гарньє

Багато чому можна навчитися у братів наших менших. Наприклад, у котів. Досить тільки простежити, як вони пересуваються по квартирі – поважно, повільно, сповнені власної гідності і самоповаги. Одразу видно, хто тут справжній хазяїн! 

Пропонуємо читати онлайн книгу «Думай і дій як кіт» Стефана Гарньє українською мовою. Автор написав її, мотивований образом життя свого пухнастого улюбленця – Зіггі. 

На сторінках книги «Думай і дій як кіт» ви знайдете безліч уроків від котів та кішок на всі випадки життя. Як жити заради власного задоволення? Як зберігати спокій і рівновагу, незважаючи на бурю навколо себе? Як не реагувати на токсичних людей? Як досягти успіху у кар’єрі та особистому житті? Виявляється, про це добре обізнані наші чотирилапі друзі. Вони б давно з нами поділилися власним успіхом, та, на жаль, не вміють розмовляти. Нам залишається тільки спостерігати за ними та брати приклад. 

Ви можете скачати книгу «Думай і дій як кіт» Стефана Гарньє безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Безцінні поради від Зіггі зроблять ваш день. Вдалого самовдосконалення!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Думай і дій як кіт» Стефана Гарньє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *