«Думки проти течії» Микола Хвильовий

«Думки проти течії» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
976 переглядів
976 переглядів

Про книгу «Думки проти течії» Миколи Хвильового

Книга «Думки проти течії» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий. В публіцистичний твір входять відомі памфлети на різноманітні теми, які хвилювали українське суспільство на початку ХХ століття. На його сторінках Хвильовий піднімає гострі питання мистецтвознавства, які мали місце у літературній дискусії 1925-1928 років, а також життєві виклики, які стоять перед тогочасним українцем.

Перший удар автора падає на українізацію, яка не давала бажаних результатів. Письменник наголошував, що не вдасться справжнє запровадження українізації, якщо не тільки пролетаріат, а й партійне керівництво не знає та не хоче знати української мови та розмовляє лише російською.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Думки проти течії» Миколи Хвильового українською мовою, то зможете побачити те, як автор звинувачує Москву в провінціалізмі, закидає брак толерантності та розуміння прагнень українця. Адже не може бути української нації, коли в країні домінує російська мова.

Скачати книгу «Думки проти течії» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Думки проти течії» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Думки проти течії» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *