«Думки проти течії» Микола Хвильовий

«Думки проти течії» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1894 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Думки проти течії» Миколи Хвильового (анотація)

Книга «Думки проти течії» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий. В публіцистичний твір входять відомі памфлети на різноманітні теми, які хвилювали українське суспільство на початку ХХ століття. На його сторінках Хвильовий піднімає гострі питання мистецтвознавства, які мали місце у літературній дискусії 1925-1928 років, а також життєві виклики, які стоять перед тогочасним українцем.

Перший удар автора падає на українізацію, яка не давала бажаних результатів. Письменник наголошував, що не вдасться справжнє запровадження українізації, якщо не тільки пролетаріат, а й партійне керівництво не знає та не хоче знати української мови та розмовляє лише російською.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Думки проти течії» Миколи Хвильового українською мовою, то зможете побачити те, як автор звинувачує Москву в провінціалізмі, закидає брак толерантності та розуміння прагнень українця. Адже не може бути української нації, коли в країні домінує російська мова.

Скачати книгу «Думки проти течії» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Думки проти течії» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Думки проти течії» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Думки проти течії» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *