«Думи і мрії» Леся Українка

«Думи і мрії» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1168 переглядів

Короткий зміст книги «Думи і мрії» Лесі Українки (анотація)

Книга «Думи і мрії» – це збірка поезій Лесі Українки, яка стала вже другою у її творчому добірку, а випущена вона була у 1899-му році у Львові. У той період письменниця проходила курси лікування у різних містах і країнах, тому не могла особисто контролювати процес підготовки і друку, але все ж «тримала руку на пульсі».

Тим, хто почне читати онлайн книгу «Думи і мрії» Лесі Українки українською мовою, цікаво буде дізнатись, що деякі твори, які до неї увійшли, попередньо друкувались у періодичних виданнях, тому тогочасній читацькій аудиторії могли бути знайомі. Загалом збірку сприйняли позитивно, було чимало схвальних відгуків, а Іван Франко писав, що в Україні це найкраща збірка поезії після «Кобзаря».

Книга має чотири розділи. Тут і драми, і поеми, і невільничі пісні… І всі вони об’єднуються тим, що словами поетеса зуміла торкнутись людської душі. І скільки б не минуло років, а ця поезія продовжує жити і дарувати насолоду новим поколінням.

З допомогою нашого ресурсу кожен, хто бажає зануритись у чуттєве море слів і образів, може скачати книгу «Дим» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) у будь-який час.

Проводьте час з користю – читайте книги!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Думи і мрії» Лесі Українки та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Думи і мрії» Лесі Українки: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Думи і мрії» Лесі Українки і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Думи і мрії» Лесі Українки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Думи і мрії» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *