«Думи і мрії» Леся Українка

«Думи і мрії» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
644 переглядів
644 переглядів

Про книгу «Думи і мрії» Лесі Українки

Книга «Думи і мрії» – це збірка поезій Лесі Українки, яка стала вже другою у її творчому добірку, а випущена вона була у 1899-му році у Львові. У той період письменниця проходила курси лікування у різних містах і країнах, тому не могла особисто контролювати процес підготовки і друку, але все ж «тримала руку на пульсі».

Тим, хто почне читати онлайн книгу «Думи і мрії» Лесі Українки українською мовою, цікаво буде дізнатись, що деякі твори, які до неї увійшли, попередньо друкувались у періодичних виданнях, тому тогочасній читацькій аудиторії могли бути знайомі. Загалом збірку сприйняли позитивно, було чимало схвальних відгуків, а Іван Франко писав, що в Україні це найкраща збірка поезії після «Кобзаря».

Книга має чотири розділи. Тут і драми, і поеми, і невільничі пісні… І всі вони об’єднуються тим, що словами поетеса зуміла торкнутись людської душі. І скільки б не минуло років, а ця поезія продовжує жити і дарувати насолоду новим поколінням.

З допомогою нашого ресурсу кожен, хто бажає зануритись у чуттєве море слів і образів, може скачати книгу «Дим» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) у будь-який час.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Завантажити безкоштовно книгу «Думи і мрії» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Думи і мрії» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *