«Думи мої, думи» Тарас Григорович Шевченко

«Думи мої, думи» Тарас Григорович Шевченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1026 переглядів
1026 переглядів

Про книгу «Думи мої, думи» Тараса Григоровича Шевченко

Книга «Думи мої, думи» була написаний таким відомим українським генієм, як Тарас Шевченко. Вона побачила світ в Петербурзі орієнтовно в кінці 1839 — на початку 1840 року.

Даний вірш пронизаний почуттям туги та меланхолії у поєднанні з неймовірною красою слів. В рядках прослідковується також журба за втраченим коханням, якому не судилось цвісти пишним цвітом. Автор робить наголос на стражданнях, які випали на долю юного та самотнього поета-сироти, вимушеного залишити Україну та податись на чужину.

Героя вірша мучить неймовірна ностальгія та відчай від байдужості та агресивності його оточення. Він би хотів повернутись на свою батьківщину, але бачить, що не зможе цього зробити. Від того меланхолія накриває героя ще більше. Почуття туги та самотності наповнюють кожен рядок вірша. Єдине, що гріє душу головному герою, так це те, хоч в думках він може зостатись в Україні та насолодитись її красою.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Думи мої, думи» Тараса Шевченка українською мовою, то відчуєте всю палітру емоцій, які змушують серце героя розриватись на частини.

Скачати книгу «Думи мої, думи» Тараса Шевченка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Думи мої, думи» Тараса Григоровича Шевченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Думи мої, думи» Тараса Григоровича Шевченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *