«Душа дракона» Лаванда Різ

«Душа дракона» Лаванда Різ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
834 переглядів
834 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Душа дракона» Лаванди Різ (анотація)

Книга «Душа дракона» Лаванди Різ написана у жанрі любовного фентезі, тож особливо сподобається тим, хто любить романтичні історії, «приправлені» казковими елементами. У центрі сюжету знаходиться дівчина, яка добре розуміє, що доля її чекає нелегка. Вона знає, що має стати рабинею для дракона, бо живе у світі, де давно встановлено такий закон: чоловік дракон може прийти і забрати з собою ту дівчину, яка йому сподобається, і ніхто не зможе йому завадити.

Дракони – це сильні істоти. І мова не лише про їх фізичну силу. Характери у них зазвичай суворі, з такими сперечатись важко, та й небезпечно. Але головна героїня не з тих дівчат, які легко підкоряються.

Коли щось відбувається проти її волі, вона починає пручатись і робити все, щоб звільнитись. От і цього разу вона налаштована боротись за своє життя, свободу і за право бути з тим, кого покохає, а не з тим, з ким змушують бути.

Дівчина має одну таємницю, яка стосується того дару, яким вона наділена. Про нього ніхто не знає, але для неї самої він є водночас і прокляттям і порятунком – все залежить від того, як його використовувати.

У світі могутніх драконів їй лишається сподіватись тільки на те, що серед них колись знайдеться той, з ким вона буде у безпеці, хто не побоїться відкрити їй свою душу і стати її єдиним, її благородним владикою…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Душа дракона» Лаванди Різ українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Душа дракона» Лаванди Різ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *