«Душа обирає наосліп» Олександра Малаш

«Душа обирає наосліп» Олександра Малаш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1095 переглядів
1095 переглядів

Про книгу «Душа обирає наосліп» Олександри Малаш

Книга «Душа обирає наосліп» – збірка з двох творів про нелегку жіночу долю на шляху особистого самоствердження. Головні героїні повістей «Коли моя мати співає» та «Карамболь» – повні протилежності, проте їх об’єднує одне – прагнення до жіночого щастя. Кожна з них випробовує свою долю та намагається вийти за встановлені нею рамки. Для когось це завершується маленькою перемогою, а для когось – повним фіаско.

Олександра Малаш описує два типи жінок: тих, хто підкорює життя собі та встановлюють свої правила, і тих, хто бачить світ в рожевих окулярах і живе в цих спотворених ілюзіях. Жінки обох типів не можуть змиритися з реальністю та прийняти її гіркі закони, але перші поводять себе надто активно, беручи на себе роль Всевишнього. У кожної з героїнь – своя життєва драма. Вони вчаться кохати та бути коханими, а разом з цим – відвертими в першу чергу із самими собою.

У збірці «Душа обирає наосліп» переплітаються кохання і зрада, натхнення й відчай, щирість і лицемірство, милосердя й жорстокість. Ці поняття важко відділити одне від одного, і життя нерідко грає з нами в іронічну гру, замінюючи одні категорії моралі іншими.

Стосунки з коханою людиною – ціла низка випробувань та перевірок для обох. Хтось шукає компроміси та намагається прислухатися до своєї другої половинки, щоб зберегти тендітні почуття, а хтось займається справжніми детективними розслідуваннями, шукаючи справжнє «Я» свого обранця серед його багатьох масок.

Ключове питання, що проходить червоною ниткою крізь усі сторінки книги: чи покохають мене такою, якою я є? Це питання турбує багатьох жінок, які шукають себе в цьому житті та нерідко помиляються у виборі, який робить втомлена душа наосліп. У кожній з цих повістей відчуваєш гіркоту й сум, втому від гонитви за щастям і поранене коханням серце слабкої і водночас сильної Жінки.

Скачати «Душа обирає наосліп» Олександри Малаш можна на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який з форматів книги – fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо читати онлайн ці твори у нашій електронній бібліотеці.

Скачати безкоштово книгу «Душа обирає наосліп» Олександри Малаш

Рекомендації

Відгуки на книгу «Душа обирає наосліп» Олександри Малаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *