«Душа обирає наосліп» Олександра Малаш

«Душа обирає наосліп» Олександра Малаш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1459 переглядів
1459 переглядів

Короткий зміст книги «Душа обирає наосліп» Олександри Малаш (анотація)

Книга «Душа обирає наосліп» – збірка з двох творів про нелегку жіночу долю на шляху особистого самоствердження. Головні героїні повістей «Коли моя мати співає» та «Карамболь» – повні протилежності, проте їх об’єднує одне – прагнення до жіночого щастя. Кожна з них випробовує свою долю та намагається вийти за встановлені нею рамки. Для когось це завершується маленькою перемогою, а для когось – повним фіаско.

Олександра Малаш описує два типи жінок: тих, хто підкорює життя собі та встановлюють свої правила, і тих, хто бачить світ в рожевих окулярах і живе в цих спотворених ілюзіях. Жінки обох типів не можуть змиритися з реальністю та прийняти її гіркі закони, але перші поводять себе надто активно, беручи на себе роль Всевишнього. У кожної з героїнь – своя життєва драма. Вони вчаться кохати та бути коханими, а разом з цим – відвертими в першу чергу із самими собою.

У збірці «Душа обирає наосліп» переплітаються кохання і зрада, натхнення й відчай, щирість і лицемірство, милосердя й жорстокість. Ці поняття важко відділити одне від одного, і життя нерідко грає з нами в іронічну гру, замінюючи одні категорії моралі іншими.

Стосунки з коханою людиною – ціла низка випробувань та перевірок для обох. Хтось шукає компроміси та намагається прислухатися до своєї другої половинки, щоб зберегти тендітні почуття, а хтось займається справжніми детективними розслідуваннями, шукаючи справжнє «Я» свого обранця серед його багатьох масок.

Ключове питання, що проходить червоною ниткою крізь усі сторінки книги: чи покохають мене такою, якою я є? Це питання турбує багатьох жінок, які шукають себе в цьому житті та нерідко помиляються у виборі, який робить втомлена душа наосліп. У кожній з цих повістей відчуваєш гіркоту й сум, втому від гонитви за щастям і поранене коханням серце слабкої і водночас сильної Жінки.

Скачати «Душа обирає наосліп» Олександри Малаш можна на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації, обравши будь-який з форматів книги – fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо читати онлайн ці твори у нашій електронній бібліотеці.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Душа обирає наосліп» Олександри Малаш українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Душа обирає наосліп» Олександри Малаш українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Душа обирає наосліп» Олександри Малаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *