«Душа окаянна» Дарина Гнатко

«Душа окаянна» Дарина Гнатко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12499 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Душа окаянна» Дарини Гнатко (анотація)

Книга “Душа окаянна” – це історичний роман з драматичною історією кохання. Дарина Гнатко показала нелегкий для України час – початок XIX століття, коли гетьман Мазепа зі своїм відважним військом намагався захистити кордони української держави. Головна героїня твору Марфа пройде весь шлях від поразок до перемоги, несучи в серці ніжне й палке кохання – силу, що може врятувати життя.

Марфа – донька священика, і їй на роду написано будувати сім’ю за батьківськими вказівками. Проте нескорена дівоча душа жадала справжніх почуттів та пристрасті. Звідси – перша трагічна подія – позбавлення її дитини від безрідного коханця.

Проти своєї волі стає дівчина дружиною старого полковника, і бажання помсти за скалічене життя заволоділо її розумом і серцем. Зраджуючи направо й наліво, Марфа не помічає, як доля диктує їй нові умови. Вона до безтями закохується у сина свого чоловіка Андрія. Це кохання було взаємним, проте забороненим. Випробування, що спіткали головних героїв, довели – своє щастя треба відстоювати неймовірною ціною.

Книга “Душа окаянна” – романтична сага про людську гідність і незламність, це – гімн відродженню душі і мудрості у пошуках справжніх цінностей. Дарина Гнатко ніби жонглює глибокими філософськими і моральними поняттями – зрадою й вірністю, егоїзмом і жертовністю, добротою та жорстокістю, безпорадністю й сміливістю… І червоною ниткою крізь усю історію проходить кохання, розфарбовуючи ці моральні категорії у різні кольори.

Якщо ви шукаєте книгу, в якій сплелися історичне минуле, любовна драма й філософські роздуми про сенс буття й життєві цінності, вам неодмінно варто скачати й читати роман “Душа окаянна”. Вічна боротьба між темними і світлими сторонами душі не дає спокою Марфі, штовхаючи дівчину на несподівані вчинки.

Саме в цьому і полягає трагедія і привабливість людського життя – в його строкатості й протиріччях, адже без внутрішньої боротьби не відбувається особистого зростання. Авторка пропонує читачеві багато розрізнених пазлів, і тільки наприкінці твору із цих деталей створюється суцільна картинка.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Душа окаянна» Дарини Гнатко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Душа окаянна» Дарини Гнатко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Душа окаянна» Дарини Гнатко

Одна відповідь до “Душа окаянна”

  1. Діана Діана сказав:

    Читала книгу Душа окаянна без перерви, напевно тому і занурилась повністю і відчула усю біль головних героїв. Історія справді дуже драматична та місцями трагічна. Рекомендую, мені сподобалась.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *