«Душа окаянна» Дарина Гнатко

«Душа окаянна» Дарина Гнатко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3883 переглядів
3883 переглядів

Про книгу «Душа окаянна» Дарини Гнатко

Книга “Душа окаянна” – це історичний роман з драматичною історією кохання. Дарина Гнатко показала нелегкий для України час – початок XIX століття, коли гетьман Мазепа зі своїм відважним військом намагався захистити кордони української держави. Головна героїня твору Марфа пройде весь шлях від поразок до перемоги, несучи в серці ніжне й палке кохання – силу, що може врятувати життя.

Марфа – донька священика, і їй на роду написано будувати сім’ю за батьківськими вказівками. Проте нескорена дівоча душа жадала справжніх почуттів та пристрасті. Звідси – перша трагічна подія – позбавлення її дитини від безрідного коханця.

Проти своєї волі стає дівчина дружиною старого полковника, і бажання помсти за скалічене життя заволоділо її розумом і серцем. Зраджуючи направо й наліво, Марфа не помічає, як доля диктує їй нові умови. Вона до безтями закохується у сина свого чоловіка Андрія. Це кохання було взаємним, проте забороненим. Випробування, що спіткали головних героїв, довели – своє щастя треба відстоювати неймовірною ціною.

Книга “Душа окаянна” – романтична сага про людську гідність і незламність, це – гімн відродженню душі і мудрості у пошуках справжніх цінностей. Дарина Гнатко ніби жонглює глибокими філософськими і моральними поняттями – зрадою й вірністю, егоїзмом і жертовністю, добротою та жорстокістю, безпорадністю й сміливістю… І червоною ниткою крізь усю історію проходить кохання, розфарбовуючи ці моральні категорії у різні кольори.

Якщо ви шукаєте книгу, в якій сплелися історичне минуле, любовна драма й філософські роздуми про сенс буття й життєві цінності, вам неодмінно варто скачати й читати роман “Душа окаянна”. Вічна боротьба між темними і світлими сторонами душі не дає спокою Марфі, штовхаючи дівчину на несподівані вчинки.

Саме в цьому і полягає трагедія і привабливість людського життя – в його строкатості й протиріччях, адже без внутрішньої боротьби не відбувається особистого зростання. Авторка пропонує читачеві багато розрізнених пазлів, і тільки наприкінці твору із цих деталей створюється суцільна картинка.

Скачати безкоштово книгу «Душа окаянна» Дарини Гнатко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Душа окаянна» Дарини Гнатко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *