«Душа окаянна» Дарина Гнатко

«Душа окаянна» Дарина Гнатко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Душа окаянна» Дарини Гнатко

Книга “Душа окаянна” – це історичний роман з драматичною історією кохання. Дарина Гнатко показала нелегкий для України час – початок XIX століття, коли гетьман Мазепа зі своїм відважним військом намагався захистити кордони української держави. Головна героїня твору Марфа пройде весь шлях від поразок до перемоги, несучи в серці ніжне й палке кохання – силу, що може врятувати життя.

Марфа – донька священика, і їй на роду написано будувати сім’ю за батьківськими вказівками. Проте нескорена дівоча душа жадала справжніх почуттів та пристрасті. Звідси – перша трагічна подія – позбавлення її дитини від безрідного коханця.

Проти своєї волі стає дівчина дружиною старого полковника, і бажання помсти за скалічене життя заволоділо її розумом і серцем. Зраджуючи направо й наліво, Марфа не помічає, як доля диктує їй нові умови. Вона до безтями закохується у сина свого чоловіка Андрія. Це кохання було взаємним, проте забороненим. Випробування, що спіткали головних героїв, довели – своє щастя треба відстоювати неймовірною ціною.

Книга “Душа окаянна” – романтична сага про людську гідність і незламність, це – гімн відродженню душі і мудрості у пошуках справжніх цінностей. Дарина Гнатко ніби жонглює глибокими філософськими і моральними поняттями – зрадою й вірністю, егоїзмом і жертовністю, добротою та жорстокістю, безпорадністю й сміливістю… І червоною ниткою крізь усю історію проходить кохання, розфарбовуючи ці моральні категорії у різні кольори.

Якщо ви шукаєте книгу, в якій сплелися історичне минуле, любовна драма й філософські роздуми про сенс буття й життєві цінності, вам неодмінно варто скачати й читати роман “Душа окаянна”. Вічна боротьба між темними і світлими сторонами душі не дає спокою Марфі, штовхаючи дівчину на несподівані вчинки.

Саме в цьому і полягає трагедія і привабливість людського життя – в його строкатості й протиріччях, адже без внутрішньої боротьби не відбувається особистого зростання. Авторка пропонує читачеві багато розрізнених пазлів, і тільки наприкінці твору із цих деталей створюється суцільна картинка.

Завантажити безкоштовно книгу «Душа окаянна» Дарини Гнатко

Рекомендації

Тінь сови
Тінь сови Василь Шкляр
Королівська обіцянка
Королівська обіцянка Марина та Сергій Дяченко
Ключ від Королівства
Ключ від Королівства Марина та Сергій Дяченко
Зло не має влади
Зло не має влади Марина та Сергій Дяченко

Відгуки на книгу «Душа окаянна» Дарини Гнатко

Комментарии для сайта Cackle