«Душа» Юлія Кубай

«Душа» Юлія Кубай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
336 переглядів
336 переглядів

Про книгу «Душа» Юлія Кубай

Книга «Душа» – не просто історія, взята з наших життєвих реалій. Так, тут багато політики і розмов про владу, спроб розв’язати гострі соціальні питання та знайти ознаки справжнього кохання, з’ясування стосунків та розв’язання моральних дилем. Але інший, глибинний шар цього роману присвячений найтоншому і найголовнішому, що є в нас – нашій душі та всім її так званим параметрам – настрою, кольору, чутливості, ступеню страждань або щастя.

Починаючи читати онлайн цю оригінальну книгу, знайомишся з головним героєм – успішним чоловіком, який обіймає посаду міського голови. Здавалося б, в його житті все влаштоване найкращим чином – і робота, і особисте життя, але випадкова зустріч з нещасною дівчиною з психіатричної лікарні кардинально змінює його світогляд.

Юлія Кубай доводить, що навіть величезна влада та гроші не дають людині усвідомлення гармонії та внутрішнього спокою. Лише після доленосної зустрічі Марк зрозумів, що не знає відповіді на найпростіші питання: якою є твоя мрія, коли ти відчував радість від навколишньої краси, яке твоє призначення?..

Ця проста історія не має шокуючих сюжетних вихилясів, але вона має дещо інше – філософський підтекст, що слідує за читачем до останніх рядків книги. Цей твір змушує замислитися над тим, якими ми є насправді, без масок або штучних посмішок, без прагнень доводити собі свою силу та приховувати від інших свою слабкість.

І важко не погодитися з автором, що найголовніше в житті – не загубитися в божевільному ритмі життя, не злитися з сірою масою, не загубити і не спотворити зір і слух, намагаючись пізнати світ навколо себе.

Роман «Душа» навчить вас відрізняти справжнє від фальшивого, відкриє очі на життєві цінності, що дарують гармонію, щастя і життєву мудрість. Якщо ви втомилися від ілюзій та розчарувань та бажаєте знайти дійсно споріднену душу, що розфарбує весь світ навколо найяскравішими фарбами, радимо скачати «Душа» Юлії Кубай. Завітайте до нашої електронної бібліотеки, і ви матимете змогу отримати цей твір безкоштовно та без реєстрації у будь-якому з цих форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Душа» Юлія Кубай