«Душечка» Антон Чехов

«Душечка» Антон Чехов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
604 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Душечка» Антона Чехова (анотація)

Книга «Душечка» Антона Чехова – це історія, що цілком і повністю присвячена темі кохання, в якій письменник вбачав спасіння від суспільства, що, на його думку, було глухим та сліпим. Особливістю цього твору є те, що автор показує багатогранний образ героїні, якій не дає читачеві змогу одразу зрозуміти, ким вона є. Через призму звичайних, навіть буденних епізодів Чехов показує багатогранність людської душі та розкриває її сутність.

Історія має дві сюжетні лінії, які все ж розповідають про одну й ту саму людину. Першим образом є Душечка, що постає перед читачем як інфантильна жінка, що закохується, конструює в своїй голові ідеал, який руйнується, зіткнувшись з реальністю.

На противагу їй постає Ольга Семенівна, що є тією ж людиною, проте вона собою демонструє ланцюжок з втрат коханих людей. За допомогою повторів автор показує, що один початок може мати різні кінці. До речі, читати онлайн книгу «Душечка» Антона Чехова українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Композиційно твір складається з чотирьох частин, проте лиш остання суттєво відрізняється від інших, тому що в ній відкритий фінал. Читачу залишається на власний розсуд вирішити, що саме сталось далі з Душечкою, а також дати її діям та поведінці оцінку.

Скачати книгу «Душечка» Антона Чехова можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Душечка» Антона Чехова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Душечка» Антона Чехова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Душечка» Антона Чехова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *