«Два кроки назад» Роман Воробей

«Два кроки назад» Роман Воробей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Два кроки назад» Романа Воробья

Книга “Два кроки назад” – це життєва драма з елементами містики, присвячена всім, хто втомився від життєвих негараздів. Дебютний твір молодого письменника вийшов напрочуд гармонійним та захопливим. На прикладі головного героя повісті Роман Воробей запевняє своїх читачів: навіть у повній безвиході можна знайти рятівний острівець, що наповнить життя особливим сенсом.

Починаючи читати книгу, знайомишся з Максимом Підмогильним – двадцятип`ятирічним хлопцем, який остаточно втратив віру в кращу долю та вирішив стрибнути з моста. Починаючи з дитинства, Макс відчував себе чужим у цьому світі та не розумів, що таке любов та ласка. Виховання в дитячому будинку, кримінальні роки юнацтва, невдачі на особистому фронті, проблеми з кредиторами – це все навалилося на хлопця важким тягарем, який він втомився нести.

Проте здійснити заплановане головному герою не вдалося – його врятував загадковий незнайомець, який представився Павлом Крамером. Навіщо цей поважний чоловік це зробив? Чому він возиться з проблемами абсолютно чужої людини та не зважає на агресивні нападки зухвалого хлопця? Якою є ціна за такі “людяні послуги”? Ці питання не давали спокою головному герою, який встиг пізнати повноту цинізму та жорстокості життя. Щоб дізнатися, до чого призведе знайомство Максима з Павлом, варто скачати й прочитати книгу “Два кроки назад”.

Запрошуючи помандрувати хвилями життя головного героя, Роман Воробей підкреслює важливість емоційного налаштування у подоланні життєвих проблем. Завжди знайдеться той, хто страждає більше за тебе, проте ці страждання можуть бути не такими помітними.

Цінність повісті “Два кроки назад” полягає в тому, що автор не завалює читача філософськими роздумами про сенс буття, а дає можливість прослідкувати за думками та діями головного героя, наштовхуючи на внутрішній діалог з ним. Сюжетна лінія органічно доповнюється влучними висловами про пріоритети й життєві цінності – ці фрази мотивували хлопця до кардинальних змін його свідомості та можуть стати рятівними човниками натхнення для кожного з нас.

Завантажити безкоштовно книгу «Два кроки назад» Романа Воробья

Рекомендації

Маріупольський процес
Маріупольський процес Галина Костянтинівна Вдовиченко
Місце для дракона
Місце для дракона Юрій Павлович Винничук

Відгуки на книгу «Два кроки назад» Романа Воробья