«Два кроки назад» Роман Воробей

«Два кроки назад» Роман Воробей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
937 переглядів
937 переглядів

Про книгу «Два кроки назад» Романа Вороб'я

Книга “Два кроки назад” – це життєва драма з елементами містики, присвячена всім, хто втомився від життєвих негараздів. Дебютний твір молодого письменника вийшов напрочуд гармонійним та захопливим. На прикладі головного героя повісті Роман Воробей запевняє своїх читачів: навіть у повній безвиході можна знайти рятівний острівець, що наповнить життя особливим сенсом.

Починаючи читати книгу, знайомишся з Максимом Підмогильним – двадцятип`ятирічним хлопцем, який остаточно втратив віру в кращу долю та вирішив стрибнути з моста. Починаючи з дитинства, Макс відчував себе чужим у цьому світі та не розумів, що таке любов та ласка. Виховання в дитячому будинку, кримінальні роки юнацтва, невдачі на особистому фронті, проблеми з кредиторами – це все навалилося на хлопця важким тягарем, який він втомився нести.

Проте здійснити заплановане головному герою не вдалося – його врятував загадковий незнайомець, який представився Павлом Крамером. Навіщо цей поважний чоловік це зробив? Чому він возиться з проблемами абсолютно чужої людини та не зважає на агресивні нападки зухвалого хлопця? Якою є ціна за такі “людяні послуги”? Ці питання не давали спокою головному герою, який встиг пізнати повноту цинізму та жорстокості життя. Щоб дізнатися, до чого призведе знайомство Максима з Павлом, варто скачати й прочитати книгу “Два кроки назад”.

Запрошуючи помандрувати хвилями життя головного героя, Роман Воробей підкреслює важливість емоційного налаштування у подоланні життєвих проблем. Завжди знайдеться той, хто страждає більше за тебе, проте ці страждання можуть бути не такими помітними.

Цінність повісті “Два кроки назад” полягає в тому, що автор не завалює читача філософськими роздумами про сенс буття, а дає можливість прослідкувати за думками та діями головного героя, наштовхуючи на внутрішній діалог з ним. Сюжетна лінія органічно доповнюється влучними висловами про пріоритети й життєві цінності – ці фрази мотивували хлопця до кардинальних змін його свідомості та можуть стати рятівними човниками натхнення для кожного з нас.

Завантажити безкоштовно книгу «Два кроки назад» Романа Вороб'я

Рекомендації

Відгуки на книгу «Два кроки назад» Романа Вороб'я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *