«Два кроки назад» Роман Воробей

«Два кроки назад» Роман Воробей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1744 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Два кроки назад» Романа Вороб'я (анотація)

Книга “Два кроки назад” – це життєва драма з елементами містики, присвячена всім, хто втомився від життєвих негараздів. Дебютний твір молодого письменника вийшов напрочуд гармонійним та захопливим. На прикладі головного героя повісті Роман Воробей запевняє своїх читачів: навіть у повній безвиході можна знайти рятівний острівець, що наповнить життя особливим сенсом.

Починаючи читати книгу, знайомишся з Максимом Підмогильним – двадцятип`ятирічним хлопцем, який остаточно втратив віру в кращу долю та вирішив стрибнути з моста. Починаючи з дитинства, Макс відчував себе чужим у цьому світі та не розумів, що таке любов та ласка. Виховання в дитячому будинку, кримінальні роки юнацтва, невдачі на особистому фронті, проблеми з кредиторами – це все навалилося на хлопця важким тягарем, який він втомився нести.

Проте здійснити заплановане головному герою не вдалося – його врятував загадковий незнайомець, який представився Павлом Крамером. Навіщо цей поважний чоловік це зробив? Чому він возиться з проблемами абсолютно чужої людини та не зважає на агресивні нападки зухвалого хлопця? Якою є ціна за такі “людяні послуги”? Ці питання не давали спокою головному герою, який встиг пізнати повноту цинізму та жорстокості життя. Щоб дізнатися, до чого призведе знайомство Максима з Павлом, варто скачати й прочитати книгу “Два кроки назад”.

Запрошуючи помандрувати хвилями життя головного героя, Роман Воробей підкреслює важливість емоційного налаштування у подоланні життєвих проблем. Завжди знайдеться той, хто страждає більше за тебе, проте ці страждання можуть бути не такими помітними.

Цінність повісті “Два кроки назад” полягає в тому, що автор не завалює читача філософськими роздумами про сенс буття, а дає можливість прослідкувати за думками та діями головного героя, наштовхуючи на внутрішній діалог з ним. Сюжетна лінія органічно доповнюється влучними висловами про пріоритети й життєві цінності – ці фрази мотивували хлопця до кардинальних змін його свідомості та можуть стати рятівними човниками натхнення для кожного з нас.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Два кроки назад» Романа Вороб'я українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Два кроки назад» Романа Вороб'я українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Два кроки назад» Романа Вороб'я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *