«Два кроки назустріч» Грем Сімсіон, Енн Буйст

«Два кроки назустріч» Грем Сімсіон, Енн Буйст

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
560 переглядів
560 переглядів

Про книгу «Два кроки назустріч» Грема Сімсіона, Енн Буйст

Роман «Два кроки назустріч» – красива та відверта історія про повне перезавантаження своїх думок і почуттів, життєвих пріоритетів та ідеалів. Ця історія може трапитися з кожним, хто вирішить ступити на всесвітньо відомий паломницький шлях Каміно-де-Сантьяґо, який ще називають Дорогою святого Якова.

Саме тут зустрілися головні герої книги – Зої та Мартін. У кожного з них – своя особиста драма та нещасне кохання, що змусило їх забути про можливість щастя та гармонії. Кожен з них повинен пройти цей шлях, щоб знову навчитися любити…

Саме тут, на півночі Іспанії, відбувається зцілення скалічених душ, відкривається друге дихання та знаходиться сенс буття. Зої потрапила на цю Дорогу випадково – після смерті чоловіка вона вирішила відправитися до своєї подруги, що мешкає у Франції, проте опинилася саме тут. Мартін також обрав цей шлях після розчарувань у коханні, проте спочатку він переслідував свої меркантильні інтереси.

Крок за кроком головні герої книги «Два кроки назустріч» переборюють труднощі та зустрічають нових людей, які змінюють їх назавжди. Пройде чимало часу, поки вони зустрінуться, але ця зустріч буде кульмінаційною подію, що відкриє нову епоху в житті кожного з них.

Ґрем Сімсіон та Енн Буйст написали не просто чарівну казку, а й мотивуючу історію, що допомагає відкрити очі на прості речі, що дарують щастя, та повірити в кохання навіть після того, як воно було втрачене. Незважаючи на серйозність тем та глибокий психологізм, ця книга написана живою та легкою мовою з гумористичним відлунням, пройнята спекотним сонцем, теплом і душевним затишком. Якщо ви вирішите читати онлайн цей надзвичайний твір, ви разом з героями пройдете багатокілометровий маршрут та відчуватиме, як кожен кілометр змінює їхній світогляд.

Поспішайте скачати «Два кроки назустріч» Ґрема Сімсіона та Енн Буйст, якщо ви шукаєте пронизливу, відверту та емоційну історію про людські втрати і перемоги, біль та радість, надію та безвихідь, а найголовніше – про різні відтінки кохання. Ця книга чекає на вас у нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Ми даємо можливість нашим відвідувачам отримати її безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Два кроки назустріч» Грема Сімсіона, Енн Буйст