«Два сини» Марко Вовчок

«Два сини» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2697 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Два сини» Марко Вовчок (анотація)

Марко Вовчок завжди стояла на боці знедоленого покріпаченого люду, відстоювала права та гідність українських бідняків. Її палкий протест щодо солдатства як примусової форми експлуатації людей зображено в оповіданні «Два сини».

Твір знайомить читача з бідною вдовою, яка мала двох синів – Андрія та Василя. Вони були її єдиною втіхою та опорою. Коли сини виросли, пан віддав їх у рекрути (солдати), тим самим прирікши на трагічну долю. Один із синів гине, а другий повернувся до матері… помирати. Оповідання сповнене суму та болю від того, що кріпосницька система приводила селянство до страшних наслідків. Марко Вовчок не могла про це мовчати. Письменниця співпереживає своїм героям, відстоюючи їх права на щасливе, повноцінне життя.

Книга «Два сини» являє собою зразок розкриття внутрішнього світу героїв засобами народної тужливо-задушевної оповіді. Це оповідання – мов глухий стогін душі, приреченої на біль та замученої важкою недолею. Воно звучить, як реквієм за матерями-вдовами та їх загиблими синами-рекрутами.

У нашій бібліотеці зібрано чимало творів талановитої письменниці. Ви можете скачати книгу «Два сини» Марко Вовчок безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) та прочитати її у своєму мобільному пристрої.

Для всіх бажаючих надаємо можливість читати онлайн книгу «Два сини» Марка Вовчка українською мовою безкоштовно на нашому сайті електронних книжок.

Слухати аудіокнигу «Два сини» Марко Вовчок онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Два сини» Марко Вовчок українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Два сини» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Два сини» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *