«Два сини» Марко Вовчок

«Два сини» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1492 переглядів
1492 переглядів

Про книгу «Два сини» Марко Вовчок

Марко Вовчок завжди стояла на боці знедоленого покріпаченого люду, відстоювала права та гідність українських бідняків. Її палкий протест щодо солдатства як примусової форми експлуатації людей зображено в оповіданні «Два сини».

Твір знайомить читача з бідною вдовою, яка мала двох синів – Андрія та Василя. Вони були її єдиною втіхою та опорою. Коли сини виросли, пан віддав їх у рекрути (солдати), тим самим прирікши на трагічну долю. Один із синів гине, а другий повернувся до матері… помирати. Оповідання сповнене суму та болю від того, що кріпосницька система приводила селянство до страшних наслідків. Марко Вовчок не могла про це мовчати. Письменниця співпереживає своїм героям, відстоюючи їх права на щасливе, повноцінне життя.

Книга «Два сини» являє собою зразок розкриття внутрішнього світу героїв засобами народної тужливо-задушевної оповіді. Це оповідання – мов глухий стогін душі, приреченої на біль та замученої важкою недолею. Воно звучить, як реквієм за матерями-вдовами та їх загиблими синами-рекрутами.

У нашій бібліотеці зібрано чимало творів талановитої письменниці. Ви можете скачати книгу «Два сини» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) та прочитати її у своєму мобільному пристрої.

Для всіх бажаючих надаємо можливість читати онлайн книгу «Два сини» Марка Вовчка українською мовою безкоштовно на нашому сайті електронних книжок.

Скачати безкоштово книгу «Два сини» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Два сини» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *