«Дванадцять місяців» Анна Тарнава

«Дванадцять місяців» Анна Тарнава

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
405 переглядів
405 переглядів

Про книгу «Дванадцять місяців» Анни Тарнави

Книга «Дванадцять місяців» – звичайна життєва історія середньостатистичної жінки з усіма турботами, які знайомі більшості з нас – побутовими дрібницями та вихованням дітей, робочими буднями, що викрадають вільні моменти життя, сварками і конфліктами, їхніми наслідками. Починаючи читати онлайн цей динамічний та цікавий роман, уявляєш, що ніби зазираєш у віконце особистого життя, яке так яскраво намалювала Анна Тарнава, та спостерігаєш за чужими емоціями, сподіваннями, почуттями та страхами, проектуючи більшість ситуацій на себе.

Лесі в житті пощастило – стабільна робота та міцна родина, що складається з чоловіка та двох дітей. Проте дуже скоро жінка почала розуміти, що її чоловік думає лише про себе та свою роботу, не звертаючи уваги на сімейні проблеми та відмовляючись хоч чимось допомагати. Цей тривожний дзвіночок змусив Лесю прийняти серйозне рішення – розлучитися з Олександром.

Тепер перед нею стоїть вкрай важлива задача – забезпечувати сім’ю та приділяти достатньо уваги своїм дітям. Чи впорається з цим в напружених сучасних умовах жінка, тим паче, що від свого колишнього чоловіка їй дістанеться чимало неприємних сюрпризів?

Роман «Дванадцять місяців» розгортає перед нами рік, взятий з життя Лесі, з усіма злетами і падіннями, маленькими перемогами і розчаруваннями. Незважаючи на те, що нічого надзвичайного в сюжеті не відбувається, книга насичена різними подіями, а життя головної героїні іноді повертає на 360 градусів, закидуючи її новими випробуваннями і перевіряючи її на міцність. Кожен прожитий день змінює Лесю, додаючи їй рішучості, мудрості й досвіду, змушуючи здійснювати роботу над помилками та прислухатися до свого серця.

Якщо ви шукаєте динамічну, захоплюючу і водночас життєво мудру книгу, рекомендуємо скачати «Дванадцять місяців» Анни Тарнави. Харизматичний образ головної героїні та її нелегка доля не залишать байдужими, навчать моральній стійкості, відчайдушному виклику труднощам, вмінню посміхатися та йти вперед навіть якщо все навколо руйнується.

Цей твір знаходиться в нашій електронній бібліотеці в найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі отримають його безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дванадцять місяців» Анни Тарнави

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *