«Дві московки» Іван Нечуй-Левицький

«Дві московки» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1731 переглядів
1731 переглядів

Про книгу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького

Книга «Дві московки» – одна з перлин творчості Івана Нечуя-Левицького, яку можна поставити в один ряд з його відомими творами «Микола Джеря» та «Кайдашева сім’я». Автор зачіпає гострі проблеми сільського життя, злиднів та солдатчини, що понівечила багато доль і життів.

У центрі сюжету змальовано долю двох сестер – звичайних селянок, які виявилися зовсім різними за характером, проте однаково нещасними. Тиха, лагідна Ганна та вперта, рішуча Марина всіма силами поривалися до щастя, проте трагічні обставини зруйнували їхнє право жити вільним та спокійним життям, насолоджуватися сімейним затишком.

Що прийшлось пережити обом сестрам, ви дізнаєтеся, вирішивши читати онлайн книгу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького українською мовою. Кріпосництво було неймовірним лихом, і Нечую-Левицькому вдалося дуже пронизливо змалювати цю соціальну трагедію українського народу.

Цю повість, як і інші твори письменника, можна вважати справжньою енциклопедією українського народу – на її сторінках змальовано деталі сільського побуту, яскраво розкрито образи селян, їхні мрії та сподівання, душевний біль та внутрішню силу, що допомагала вистояти у критичних ситуаціях.

Поспішайте скачати книгу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького у нашій бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат електронних книг із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *