«Дві московки» Іван Нечуй-Левицький

«Дві московки» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4532 переглядів

Короткий зміст книги «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Книга «Дві московки» – одна з перлин творчості Івана Нечуя-Левицького, яку можна поставити в один ряд з його відомими творами «Микола Джеря» та «Кайдашева сім’я». Автор зачіпає гострі проблеми сільського життя, злиднів та солдатчини, що понівечила багато доль і життів.

У центрі сюжету змальовано долю двох сестер – звичайних селянок, які виявилися зовсім різними за характером, проте однаково нещасними. Тиха, лагідна Ганна та вперта, рішуча Марина всіма силами поривалися до щастя, проте трагічні обставини зруйнували їхнє право жити вільним та спокійним життям, насолоджуватися сімейним затишком.

Що прийшлось пережити обом сестрам, ви дізнаєтеся, вирішивши читати онлайн книгу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького українською мовою. Кріпосництво було неймовірним лихом, і Нечую-Левицькому вдалося дуже пронизливо змалювати цю соціальну трагедію українського народу.

Цю повість, як і інші твори письменника, можна вважати справжньою енциклопедією українського народу – на її сторінках змальовано деталі сільського побуту, яскраво розкрито образи селян, їхні мрії та сподівання, душевний біль та внутрішню силу, що допомагала вистояти у критичних ситуаціях.

Поспішайте скачати книгу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького у нашій бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат електронних книг із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького

Одна відповідь до “Дві московки”

  1. Таміла Таміла сказав:

    Я вважаю, що Дві московки одна з кращих книжок Нечуй-Левицького. З задоволенням читаю подібну літературу, я хочу більше знати як жили наші люди у минулому саме з художніх книжок, а не історичних епосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *