«Дві московки» Іван Нечуй-Левицький

«Дві московки» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2401 переглядів
2401 переглядів

Короткий зміст книги «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Книга «Дві московки» – одна з перлин творчості Івана Нечуя-Левицького, яку можна поставити в один ряд з його відомими творами «Микола Джеря» та «Кайдашева сім’я». Автор зачіпає гострі проблеми сільського життя, злиднів та солдатчини, що понівечила багато доль і життів.

У центрі сюжету змальовано долю двох сестер – звичайних селянок, які виявилися зовсім різними за характером, проте однаково нещасними. Тиха, лагідна Ганна та вперта, рішуча Марина всіма силами поривалися до щастя, проте трагічні обставини зруйнували їхнє право жити вільним та спокійним життям, насолоджуватися сімейним затишком.

Що прийшлось пережити обом сестрам, ви дізнаєтеся, вирішивши читати онлайн книгу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького українською мовою. Кріпосництво було неймовірним лихом, і Нечую-Левицькому вдалося дуже пронизливо змалювати цю соціальну трагедію українського народу.

Цю повість, як і інші твори письменника, можна вважати справжньою енциклопедією українського народу – на її сторінках змальовано деталі сільського побуту, яскраво розкрито образи селян, їхні мрії та сподівання, душевний біль та внутрішню силу, що допомагала вистояти у критичних ситуаціях.

Поспішайте скачати книгу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького у нашій бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат електронних книг із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дві московки» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *