«Дві милі» Іван Нечуй-Левицький

«Дві милі» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
510 переглядів
510 переглядів

Про книгу «Дві милі» Івана Нечуя-Левицького

Чого тільки між молодими не буває! Любляться, кохаються, а потім гляди – парубок на іншій одружується! Історії про покинутих дівчат не рідкість. Одні їх жаліють, співчувають. Інші кажуть – сама винна! Зрештою, життя все ставить на свої місця, і те, що вважається трагедією, через якийсь час забувається. І знову гуляють весілля, і колись покинута дівчина тепер наречена іншого.

Запрошуємо читати онлайн книгу «Дві милі» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. Коротке, але дуже щире та чуйне оповідання про зраджену дівчину викличе у вас ряд емоцій.

По сюжету молодого гарного парубка Дмитра із заможної сім’ї батьки вирішили одружити. Але дівчина, до якої він вже протоптав стежку і мав з нею близькі відносини, батьків не влаштовувала. Бач, з родини наймитів вона, бідна, не пара тобі! Треба зауважити, що у позаминулому столітті мати статеві відносини до шлюбу вважалося великою ганьбою. Тому дівчата, котрі «стрибнули у гречку», намагалися якнайшвидше вийти заміж. Але бідній Уляні не пощастило…

Книга «Дві милі» – повчальна історія про те, на що буває здатна жінка у відчаї. Під впливом розпачу та емоцій іноді можна забути про власну гордість. Але, як то кажуть, що не робиться – все на краще!

На нашому літературному порталі можна скачати книгу «Дві милі» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Діставайте улюблені цукерки, приємного відпочинку!

Завантажити безкоштовно книгу «Дві милі» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дві милі» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *