«Дві обручки» Ніна Фіалко

«Дві обручки» Ніна Фіалко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1752 переглядів
1752 переглядів

Про книгу «Дві обручки» Ніни Фіалко

Книга «Дві обручки» розповідає про неймовірне кохання двох молодих людей. На їх шляху до щастя лежить тяжкий тягар минулого, який не дає їм бути разом.

Головна героїня Мирослава родом з Західної України. А головний герой Арсен — східняк. У пари багато відмінностей, але це все нівелюється їх великим та щирим коханням, яке здатне долати всі перешкоди. Бабуся дівчини Ксеня й досі не може забути того парубка з Єнакієвого, який став причиною загибелі її подружки Марічки. Та за іронією долі коханий Мирослави виявляється його онуком.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Дві обручки» Ніни Фіалко українською мовою, то дізнаєтесь, що винуватець трагедії Василь і сам картає себе за те, що зробив «на благо радянської держави». Перед його очима завжди стоїть картина того, як карателі розстріляли його найліпшого друга за почуття до «бандерівки». Чи зможуть старі образи забутись? Кохання здатне творити дива, тому надія на світле майбутнє завжди є.

Фанати письменника зможуть скачати книгу «Дві обручки» Ніни Фіалко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому літературному порталі.

Завантажити безкоштовно книгу «Дві обручки» Ніни Фіалко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дві обручки» Ніни Фіалко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *