«Двійник» Тесс Ґеррітсен

«Двійник» Тесс Ґеррітсен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1853 переглядів
1853 переглядів

Про книгу «Двійник» Тесс Ґеррітсен

Книга «Двійник» – четверта частина детективної саги «Джейн Ріццолі та Маура Айлз». На цей раз судмедексперт Маура Айлз, яка звикла бачити трупи, відчула справжній жах. Жінка, яку знайшли вбитою біля будинку Маури, схожа на неї як дві краплі води. Виявляється, загибла була сестрою-близнючкою головної героїні, про існування якої жінка навіть не здогадувалася.

Тепер перед Маурою стоїть вкрай важке і небезпечне завдання: не лише знайти вбивцю, а й з’ясувати, кого саме хотіли вбити – сестру чи все ж таки її? Починаючи розслідування, доктор Айлз занурюється в далеке й темне минуле своєї родини, розкриваючи приховані таємниці та роблячи шокуючі відкриття.

Тесс Ґеррітсен з перших сторінок роману закручує сюжет неймовірним чином – кримінальний злочин поступово перетворюється на лабіринт сімейних таємниць, в яких знайшлося місце дуже моторошним речам. Ким була рідна матір Маури, адже її усиновили ще в ранньому дитинстві? Пошуки біологічних батьків захоплюють головну героїню та майже зводить її з розуму. Їй допомагає Джейн Ріццолі, незважаючи на свою вагітність. Схоже, жінки нарешті стануть згуртованим міні-колективом.

Роман «Двійник», як і інші твори цієї серії, кружляє читача в заплутаному сюжеті, не даючи перепочити ані на хвилину. Напруження зростає, з’являються нові персонажі, і кількість інтриг збільшується з кожною сторінкою. Проте заблукати в книзі неможливо: колоритні герої, гучні події та майстерно побудована сюжетна лінія ведуть читача до яскравого фіналу, який виявиться справжнім сюрпризом навіть для досвідчених прихильників заплутаних детективних історій. Якщо ви хочете з головою поринути в пригоди та кримінальні сімейні таємниці Маури, радимо читати онлайн цей захоплюючий твір.

З кожною книгою даного циклу все більше розкриваються образи головних героїнь – детектива Джейн Ріццолі та доктора Маури Айлз. З цікавістю спостерігаєш за їхніми непростими стосунками, які кардинально змінюються в цьому романі.

В особливому розслідуванні Маури Джейн також відведено певну роль – і це стане додатковою відвертістю для її колеги Айлз. Ви можете скачати «Двійник» Тесс Ґеррітсен на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Цей твір ви знайдете у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Двійник» Тесс Ґеррітсен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *