«Двір крил і руїн» Сара Джанет Маас

«Двір крил і руїн» Сара Джанет Маас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
18010 переглядів
18010 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Двір крил і руїн» Сари Маас (анотація)

Книга «Двір крил і руїн» письменниці Сари Маас продовжує серію фантастичних романів. Книга стала третім твором в серії і продовжує історію відважної Фейри. Попередні книги зарекомендували себе як чудові історії, а продовження історії розгорне масштаб історії разом з розповіддю про нових персонажів та їх пригоди. Історія вразить фанатів серії масштабним протистоянням, що стане кульмінаційним в всій історії.

Після подій попередньої книги, героїня повертається до Двору Весни, та має дізнатись, які наміри має головний антагоніст – Гейберн, могутній та страшний король, якому прислуговує Темлін. Мета у Фейри відповідає масштабам всього твору – врятувати Прифію, в якому відбуваються події роману.

На шляху до перемоги головним героям доведеться заключати неоднозначні союзи і робити все для того, щоб досягти перемоги. До речі, читати онлайн книгу «Двір крил і руїн» Сари Маас українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Не дивлячись на те, що сюжет набрав небачених обертів, письменниця не ігнорує персональний розвиток персонажів. В продовженні читачі зможуть ближче познайомитись з сестрами Фейри – Нестою та Ейлен, що стануть плечем до плеча в боротьбі з Гейбеном.

Пориньте у світ неймовірних пригод та епічних битв, якщо вирішите скачати книгу «Двір крил і руїн» Сари Маас безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Двір крил і руїн» Сари Маас українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Двір крил і руїн» Сари Маас

2 відповіді до “Двір крил і руїн”

  1. Арина Арина сказав:

    Нарешті я дочекалась третю книгу «Двір крил і руїн» Сари Маас. Це саме той випадок, коли я сама ніби поринула знову у свій улюблений, загадковий світ фейрі. Прочитавши цей твір, я знову захотіла перечитати всі книги з самого початку. Однозначно рекомендую!

  2. Ніка💫❤️ Ніка💫❤️ сказав:

    Як скачати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *