«Двороге ковадло» Сергій Мисько

«Двороге ковадло» Сергій Мисько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
826 переглядів
826 переглядів

Короткий зміст книги «Двороге ковадло» Сергія Мисько (анотація)

Книга «Двороге ковадло» – захоплююча науково-фантастична історія про подорож у часі, що стала несподіваним відкриттям і досягненням заповітної мети молодого амбітного вченого Валерія Васильовича Самодостатнього. Сергій Мисько запрошує всіх бажаючих відправитися з головним героєм до іншого виміру, де звичні цінності та закони буття просто розчиняються в повітрі, а всім керує Його Величність Абсурд. Цей твір буде цікаво читати онлайн тим, хто хоче побачити сполучення науки та фантастики, приправлену неабияким драматизмом та емоціями.

Здається, що головний герой книги йшов до свого наукового відкриття цілу вічність – він мріяв про винахід машини часу, і задля цих дивних подорожей талановитий науковець створив камери квантового відлуння. Кілька разів Валерій випробовував свій пристрій, і впертість нарешті перемогла.

Сам того не розуміючи, одного дня шукач пригод прийшов до тями в калюжі та зіштовхнувся з незвичайною жінкою у спортивному одязі – Вірою Вірівною Віриною. Ця випадкова зустріч кардинально змінила життя й спосіб мислення головного героя, змусивши засумніватися в геніальності та необхідності його винаходу.

Роман «Двороге ковадло» – це зухвале протистояння всім фантастичним сюжетам та спробам приручити час та простір за допомогою різноманітних порталів та наукових відкриттів. Споконвіку людство мріє про мандрівки в часі, але чи можемо ми передбачити, яку відповідальність накладають на нас такі кардинальні наукові досягнення? Абсурдність, на якій будується життя в інших вимірах, не може осягнути людський розум. Валерій спробував, проте висновки, які він зробив, не можуть не шокувати.

У книзі фантазії, мрії та реальність переплітаються в божевільному танку. Чи дійсно головний герой потрапляє до нового виміру? Може, це його несамовита уява, адже свідомість відмовляється сприймати все, що відбувається навколо нього. Автор підказує нам: шукайте втілення своїх прагнень у своїх думках, але не дозволяйте їм керувати вами.

Якщо ви бажаєте скачати «Двороге ковадло» Сергія Миська, зверніться до матеріалів нашої електронної бібліотеки, де ви знайдете цей твір безкоштовно та без реєстрації. Наш сайт пропонує найзручніші формати електронних книг – fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Двороге ковадло» Сергія Мисько українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Двороге ковадло» Сергія Мисько українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Двороге ковадло» Сергія Мисько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *