«Дворушники, або Євангеліє від Вовкулаки» В’ячеслав Васильченко

«Дворушники, або Євангеліє від Вовкулаки» В’ячеслав Васильченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
848 переглядів
848 переглядів

Про книгу «Дворушники, або Євангеліє від Вовкулаки» В’ячеслава Васильченко

Книга «Дворушники, або Євангеліє від Вовкулаки» – детективна історія з присмаком містики, що наближає нас до темного боку нашої підсвідомості. В’ячеслав Васильченко використав найяскравіші фарби, щоб описати потаємні бажання та заборонені думки, які керують людьми в критичних ситуаціях. Ця історія схожа на окремі психологічні нариси, проте сюжетна лінія огортає твір заплутаними ниточками, що робить його схожим на величезний багатовимірний пазл. Кожну частинку цього пазла доведеться розгадати читачеві разом з головним героєм книги – професором Богданом Лисицею.

Професор Лисиця – не лише поважна в наукових колах людина, а й кореспондент кримінального видання «Презумпція винності». За власним бажанням чоловік працює в редакції газети, допомагаючи розслідувати злочини та створюючи статті-огляди про кримінальний стан сучасної України.

Перед головним героєм постало нове завдання – вкрай небезпечне та незвичайне. Він береться за розслідування серії моторошних вбивств жінок поблизу Києва. Все глибше занурюючись у цю справу, Лисиця розуміє, що ключову відгадку треба шукати в давній легенді про Вовкулаку – її відголоски не дають спокою місцевим мешканцям і зараз.

Починаючи читати онлайн цей захоплюючий твір, відчуваєш присутність у сюжеті містичних сил, від яких можна чекати шокуючих несподіванок у будь-який момент. Цікаві та водночас моторошні легенди про перевертнів є витонченим доповненням цього драматичного роману. Головний герой, сам того не розуміючи, наближається до забороненої таємниці, що ретельно приховується від людей. Розтривоживши потойбічні сили, чоловік не уявляє, які небезпечні пригоди чекають на нього попереду. Проте не в його принципах відступати назад…

Роман «Дворушники, або Євангеліє від Вовкулаки» написаний легкою та динамічною мовою, з гумористичними вставками та вишуканими афоризмами. Проте це не заважає тримати читача в напруженні до останньої сторінки книги. Якщо ви хочете поринути у світ колоритної української містики та детективних інтриг, рекомендуємо скачати «Дворушники, або Євангеліє від Вовкулаки» В’ячеслава Васильченка. Цей твір ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Дворушники, або Євангеліє від Вовкулаки» В’ячеслава Васильченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дворушники, або Євангеліє від Вовкулаки» В’ячеслава Васильченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *