«Дякую за запізнення: керівництво для оптимістів сучасності» Томас Фрідман

«Дякую за запізнення: керівництво для оптимістів сучасності» Томас Фрідман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2675 переглядів
2675 переглядів

Короткий зміст книги «Дякую за запізнення: керівництво для оптимістів сучасності» Томаса Фрідмана (анотація)

Ми живемо в «еру швидкостей». Міжнародний ринок, цифрова глобалізація, матінка-природа – три найвеличніші планетні сили, що перебувають у центрі цього прискорення. На Евересті налагоджено відмінний стільниковий зв’язок, автомобілі рухаються без водіїв, а тим часом унаслідок танення снігової «шапки» Антарктиди зростають рівень вуглецю й рівень води у Світовому океані. Наш спосіб життя стрімко трансформується, зміни стосуються п’яти ключових сфер: роботи, політики, геополітики, етики, громади. Світ мчить із шаленою швидкістю, але ми навіть не встигаємо усвідомити куди – до розвитку чи самознищення?

Тож час трошки… запізнитися. Томас Фрідман пропонує своє бачення того, як жити у «вік прискорення», як адаптуватися до інновацій та масштабних змін, уміти вчасно сповільнятися та не втрачати вічних цінностей, а також налагодити максимально ефективну взаємодію всередині цього суспільства.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дякую за запізнення: керівництво для оптимістів сучасності» Томаса Фрідмана та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дякую за запізнення: керівництво для оптимістів сучасності» Томаса Фрідмана: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дякую за запізнення: керівництво для оптимістів сучасності» Томаса Фрідмана і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дякую за запізнення: керівництво для оптимістів сучасності» Томаса Фрідмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *