«Дихай… без мене» Лореін Владислава

«Дихай… без мене» Лореін Владислава

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
532 переглядів
532 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дихай… без мене» Лореін Владислави (анотація)

Це історія двох закоханих, раптово пов’язаних і нещадно роз’єднаних долею.

Вони не могли відірватися одне від одного. Писали милі записочки, потай залишаючи їх в кишенях, щоб згодом читати на самоті і хоча б подумки бути поруч. Кожне побачення закарбовували в пам’яті божевільними, необдуманими вчинками. Вони навіть не дихали окремо. І не підозрювали, що життя в одну мить змінить все – за наступним його поворотом розійдуться різними шляхами.

Здавалось, вони лиш гралися в кохання – все було фальшю.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дихай… без мене» Лореін Владислави українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дихай… без мене» Лореін Владислави

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *