«Дика: небезпечна подорож як спосіб знайти себе» Шеріл Стрейд

«Дика: небезпечна подорож як спосіб знайти себе» Шеріл Стрейд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
559 переглядів
559 переглядів

Короткий зміст книги «Дика: небезпечна подорож як спосіб знайти себе» Шеріл Стрейд (анотація)

Коли життя стає чорно-білим, коли нічого втрачати, немає ані мети, ані майбутнього, ані бажання жити, люди іноді наважуються на відчайдушні вчинки. Втративши матір, зруйнувавши шлюб і зв’язавшись з наркоманом, Шеріл дійшла до тієї риси, за якою зяяла безодня. Їй потрібна була вагома причина, щоб почати нове життя, припинити займатися саморуйнуванням і спробувати врятувати себе. Так почався її Шлях.

«Це був світ, в якому я раніше ніколи не була, проте завжди знала, що він є. Світ, до якого я брела, спотикаючись, в скорботі, розгубленості, страху і надії. Цей світ, вважала я, зробить мене жінкою, якою я могла б стати, і, водночас, знову перетворить на дівчинку, якій я колись була. Світ розміром 60 сантиметрів завширшки і 4285 кілометрів в довжину. Світ, який називався Маршрутом Тихоокеанського хребта, – МТХ».

Похід Шеріл був не лише важким, але і небезпечним. Їй довелося пройти 27 кілометрів по пекучій пустелі лише з невеликим запасом води, вчинити декілька денних переходів завдовжки 30 кілометрів, пройти по вузькій стежці, розташованій вище за 2 тисячі метрів над рівнем моря, підійнятися на засніжену гору з рюкзаком вагою 36 кілограм. Але що було складніше – витримати важкі умови або знайти відповіді на свої питання? Небезпечна пригода дозволила Шеріл кардинально змінити своє життя, набути душевної рівноваги і гармонії. Відверта і емоційна розповідь жінки, що здолала себе, надихає на наведення ладу у власному житті.

Книга для поціновувачів якісної прози, любителів вдумливого читання. Історія жінки, що самостійно пройшла пішки по дикій глушині Маршруту Тихоокеанського хребта, уразила світ. Книга Шеріл Стрейд стала бестселером в 27 країнах, отримала безліч нагород і зайняла верхній рядок в рейтингах The New York Times і Amazon.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дика: небезпечна подорож як спосіб знайти себе» Шеріл Стрейд та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дика: небезпечна подорож як спосіб знайти себе» Шеріл Стрейд: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дика: небезпечна подорож як спосіб знайти себе» Шеріл Стрейд і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дика: небезпечна подорож як спосіб знайти себе» Шеріл Стрейд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *