«Дикий Схід. Нарис історії та сьогодення Донбасу» Максим Віхров

«Дикий Схід. Нарис історії та сьогодення Донбасу» Максим Віхров

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
771 переглядів
771 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дикий Схід. Нарис історії та сьогодення Донбасу» Максима Віхрова (анотація)

«Дикий Схід» – це нарис історії Донбасу від ХVI ст. і до сучасних подій. Спираючись на документальні джерела, а також власний досвід і спостереження, автор описує становлення, буття та занепад «вугільного» регіону – української землі, глибоко травмованої російськими імперськими експериментами. Будучи очевидцем драматичних подій весни 2014 року, автор приділяє особливу увагу анатомії донбаського сепаратизму, а також економічним, політичним і соціокультурним процесам, які зробили Донбас придатним для російських геополітичних авантюр.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дикий Схід. Нарис історії та сьогодення Донбасу» Максима Віхрова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дикий Схід. Нарис історії та сьогодення Донбасу» Максима Віхрова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *