«Дим» Леся Українка

«Дим» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
461 переглядів
461 переглядів

Про книгу «Дим» Лесі Українки

Книга «Дим» демонструє читачам поетичний талант письменниці і поетеси Лесі Українки, яка закликала людей об’єднуватись. Мова йде про трудящий народ, який протистоїть багатіям. У якій би країні не жили прості люди, вони всі єдині. Вірш було написано у 1903-му році, коли поетеса перебувала в Італії.

Щоб зрозуміти, що ж хотіла виразити письменниця у цьому поетичному творі, варто читати онлайн книгу «Дим» Лесі Українки українською мовою на нашому сайті. Та про що б не йшла мова, а у вірші можна побачити вплив на творчість життєвих обставин, у яких авторка перебувала у момент написання. І ця правдивість, наближеність до реальності створює особливу атмосферу, дає можливість відчути настрій письменниці.

У віршованих рядках Леся Українка згадує рідний край, свій дім, людей, які були їй рідними, близькими, дорогими її серцю. І не просто так вірш отримав свою назву, оскільки дим тут не лише природне явище, а ніби окремий живий персонаж, який постійно рухається і живе своїм життям.

На сайті можна скачати книгу «Дим» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і ще раз доторкнутись до української культури.

Проводьте час з користю – читайте книги!

Скачати безкоштово книгу «Дим» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дим» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *