«Дим» Володимир Худенко

«Дим» Володимир Худенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Дим» Володимира Худенко

Роман “Дим” – це відверті замальовки з життя українського суспільства наприкінці дев’яностих років минулого століття. Володимир Худенко показав, з чого складається наша історія і сучасність: з побутових справ та епохальних подій, з радощів і суму, розчарувань і надій, помилок та перемог. Починаючи читати цю книгу, одразу розумієш, що підглядаєш за чиїмось життям, яке дуже схоже на твоє, настільки відверто описані будні літературних героїв.

Головні герої роману “Дим” Антон та Іринка – молоді люди, які кохають одне одного. Їхні почуття витримали випробування розлученням люблячих сердець на кілька років: спочатку в Антона була служба в армії, потім – півтора роки в Афганістані. І коли хлопець повернувся до рідного села живий та здоровий, дівчина зрозуміла – тепер їхньому щастю нічого більше не завадить.

Володимир Худенко, ніби художник, змальовує в своїй книзі тогочасну реальність короткими мазками, викликаючи в думках читачів відповідні асоціації. Кохання тут оспівується не в зворушливих сценах обійм або поцілунків, а в скромних листах, які пише Антон своїй коханій протягом всього часу військової служби. Людяність і благородство не вип`ячуються, а простежуються в побутових діях окремих персонажів. Так відточуються моральні цінності нового суспільства – того, яке зародилося на межі двох століть у нашій незалежній державі.

Сім’я в уяві автора – це та ниточка, яка приводить до справжнього щастя. Майже всі персонажі твору пов’язані родинними зв’язками – здається, що це міцне павутиння тримає людей у вирі неспокійного життя. І що б не траплялося у країні або світі, сімейні стосунки – ця внутрішня фортеця – завжди залишаються незмінними.

Серед рядків книги “Дим” кожен знайде щось своє – близьке, болісне або щасливе. Смерть, зрада, розлучення, злидні – це все складові великого життєвого полотна, які чергуються з іншими елементами цього строкатого узору – світлими й радісними. Якщо ви хочете розгледіти всі грані життя, побачити події різного масштабу очима звичайних людей з міст і селищ, радимо скачати й прочитати цей реалістичний твір.

Завантажити безкоштовно книгу «Дим» Володимира Худенко

Завантажити книгу «Дим» у форматі:

Рекомендації

На лезі радості
На лезі радості Валентина Михайленко
Львів. Кава. Любов (збірка)
Львів. Кава. Любов (збірка) Леся Олендій, Наталія Гурницька, Ніка Нікалео, Дара Корній
Львів. Вишні. Дощі (збірник)
Львів. Вишні. Дощі (збір... Анастасія Нікуліна, Наталія Лапіна, Дара Корній, Світлана Горбань, Ніка Нікалео
Волонтери. Мобілізація добра
Волонтери. Мобілізація д... Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка, Макс Кідрук

Відгуки на книгу «Дим» Володимира Худенко