«Дитячий аутизм і АВА: терапія, що грунтується на методах прикладного аналізу поведінки» Роберт Шрамм

«Дитячий аутизм і АВА: терапія, що грунтується на методах прикладного аналізу поведінки» Роберт Шрамм

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1058 переглядів
1058 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дитячий аутизм і АВА: терапія, що грунтується на методах прикладного аналізу поведінки» Роберта Шрамма (анотація)

Книга Роберта Шрамма — практично перше керівництво з прикладного аналізу поведінки українською мовою. Призначене для батьків, воно написано простою і зрозумілою мовою і дозволяє оволодіти основами ABA. У книзі не просто пропонуються прийоми, за допомогою яких можна навчити новим навичкам або позбутися небажаної поведінки. Книга вчить розуміти дитину — адже тільки зрозумівши, можна допомогти.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дитячий аутизм і АВА: терапія, що грунтується на методах прикладного аналізу поведінки» Роберта Шрамма українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дитячий аутизм і АВА: терапія, що грунтується на методах прикладного аналізу поведінки» Роберта Шрамма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *