«Дитячий садок. Що робити якщо… Ситуації, які можуть трапитися з дитиною» Тетяна Главацька

«Дитячий садок. Що робити якщо… Ситуації, які можуть трапитися з дитиною» Тетяна Главацька

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
275 переглядів
275 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дитячий садок. Що робити якщо… Ситуації, які можуть трапитися з дитиною» Тетяни Главацької (анотація)

Дитячий садок — перший крок дитини в самостійне життя. На цьому шляху можуть трапитися складні ситуації й негаразди, адже дитина тільки вчиться й набуває досвіду. Ця книга — помічник батькам і дитині в питаннях на кшталт «Що робити, якщо…».


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дитячий садок. Що робити якщо… Ситуації, які можуть трапитися з дитиною» Тетяни Главацької українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дитячий садок. Що робити якщо… Ситуації, які можуть трапитися з дитиною» Тетяни Главацької

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *