«Дитина у світі емоцій» Марія Малихіна

«Дитина у світі емоцій» Марія Малихіна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3963 переглядів
3963 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дитина у світі емоцій» Марії Малихіної (анотація)

Книга «Дитина у світі емоцій» – праця за авторства письменниці Марії Малихіної. В новій роботі письменниця вирішила підійти до питання емоцій. Вони, емоції, є постійними супутниками людського буття, адже без них неможливо уявити будь-яку подію.

Перебуваючи в школі, на роботі чи навіть не важливо де, людина все одно їх відчуває. Проте не менш важлива реакція людини на ті емоції, які вона сама виказує та які проявляють інші люди. Але це все також стосується і дітей, які ще тільки навчаються поводитись в суспільстві і не завжди розуміють, що до чого. Тому ця книга може стати в пригоді батькам, яким необхідно порозумітись з дітьми.

Не дивлячись на назву, книга, в першу чергу, розрахована на батьків дітей та підлітків, які іноді, а, можливо, і часто самі не розуміють, чому відчувають ту чи іншу емоцію. Будь це страх чи радість, гнів чи розпач – це все рівно емоція, і книга має на меті показати читачеві, як потрібно розуміти її. Читати онлайн книгу «Дитина у світі емоцій» за авторства Марії Малихіної українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Книга в науково-популярному форматі пояснює складну тематику формування психіки, а також того, що на це впливає. Як результат, після прочитання у читачів-батьків з’явиться уявлення про те, чому у дитини бувають ті чи інші емоційні стани, та як в таких ситуаціях себе потрібно правильно вести, щоб не завдати шкоди.

Скачати книгу «Дитина у світі емоцій» Марії Малихіної безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дитина у світі емоцій» Марії Малихіної та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дитина у світі емоцій» Марії Малихіної: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дитина у світі емоцій» Марії Малихіної і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дитина у світі емоцій» Марії Малихіної

Одна відповідь до “Дитина у світі емоцій”

  1. Настя Настя сказав:

    “Дитина у світі емоцій” дуже корисна та я вважаю необхідна в кожній родині. Вона взагалі врятувала життя моїй дитині. Так можливо ви подумаєте, що це занадто гучні слова, але це правда. Ми поговорили з донькою і тепер вона більше розуміє як варто сприймати ту чи іншу емоцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *