«Дитинство» Лев Толстой

«Дитинство» Лев Толстой

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
911 переглядів

Короткий зміст книги «Дитинство» Льва Толстоого (анотація)

Книга «Дитинство» Льва Толстого стала першою в трилогії «Дитинство. Отроцтво. Юність». Ця трилогія вважається однією з перших робіт автора. Значно пізніше автор напише ще багато визначних творів, але цю роботу не можна залишити без уваги.

Дитинство — це час, коли ми можемо просто жити та взагалі не бачити життєві негаразди. Але, на жаль, таким не може похвалитися автор. Його життя було інакшим. З самого дитинства він знав, що всього в житті необхідно досягати самостійно, при цьому знаходити час на саморозвиток та культурне збагачення. Радимо читати онлайн усім книгу «Дитинство» Льва Толстого українською мовою.

Неначе в фільмі ви зможете прожити разом період дитинства маленького Лева. Він розповість як не одразу, але все ж таки в нього вийшло розвинути свій талант. Як важливо вчасно від’єднатися від рідної домівки та почати своє життя.

Щоб дізнатися більше про життя письменника та почерпнути важливі життєві істини, вам необхідно скачати книгу «Дитинство» Льва Толстого безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дитинство» Льва Толстоого та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дитинство» Льва Толстоого: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дитинство» Льва Толстоого і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Дитинство» Льва Толстоого українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дитинство» Льва Толстоого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *