«Дюна» Френк Герберт

«Дюна» Френк Герберт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
38926 переглядів
38926 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дюна» Френка Герберта (анотація)

Книга “Дюна” – це вершина фантастики, найсміливіший всесвіт майбутнього, розкритий у дрібних деталях, в якому хочеться розчинитися. Френк Герберт створив масштабне полотно, що отримало шість престижних літературних премій та тричі було екранізовано. Цей роман є першою частиною шеститомної серії “Хроніки Дюни”, що входить у міжавторський цикл “Всесвіт Дюни”.

Цей твір є одним з кращих зразків жанру наукової фантастики, де кожне незвичне явище має своє логічне пояснення. Автор показує людей далекого майбутнього з надзвичайними можливостями, проте це – не магія, а результат наукових відкриттів, яким приділяється особлива увага в цьому романі.

Завдяки науці було створено новий тип людей, і саме з цього починаються пригоди на загадковій та небезпечній планеті Арракіс, що виявилася цілковитою Дюною з вічними пісками, гігантськими монстрами-черв’яками, войовничим плем’ям фрименів та безцінним наркотиком меланжем (інша його назва – прянощі).

Ця дивна планета не пристосована для життя звичайних людей, проте перед головним героєм Полом Атрейдесом постане нелегке завдання – не тільки вижити в цих нелюдських умовах, а й докорінно змінити Арракіс, перетворивши цю мертву пустелю в квітучий рай.

У центрі сюжету книги “Дюна” – довга боротьба між двома могутніми династіями – Харконненів та Атрідів за володіння Арракісом – єдиним місцем у галактиці, де видобуваються прянощі. Головним героям доведеться розплутати безліч інтриг, провести немало запеклих боїв та змінити будову цілого всесвіту. Сюжет настільки захоплює цікавими науковими й фентезійними феноменами, неочікуваними поворотами, пригодницькими мотивами, що не можеш змусити себе відкласти книгу, поки не закінчиш її читати.

Всесвіт, який створив Френк Герберт, продуманий у всіх гранях. Це – абсолютна нова реальність зі своєю релігією, географією, кліматом, суспільним і політичним устроєм, технологічним розвитком.

Роман “Дюна” – не тільки бойовик з яскравим екшеном, а й твір з глибокою філософією, що показує зародження моралі нового суспільства. Книгу “Дюна” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, rtf, txt, epub) або читати онлайн всім, хто прагне зазирнути у найзухваліші хроніки майбутнього та насолодитися атмосферною, якісною фантастикою.На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дюна» Френка Герберта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Дюна» Френка Герберта

Страх убивает разум. Страх – это малая смерть, несущая забвение. Я смотрю в лицо моему страху, я дам ему овладеть мною и пройти сквозь меня. И когда он пройдет сквозь меня, я обернусь и посмотрю на тропу страха. Там, где прошел страх, не останется ничего. Там, где прошел страх, останусь только я.

…людям нужны трудные времена, тяготы и угнетение, чтобы развивались их душевные силы.

Самыми постоянными законами Вселенной остаются случай и ошибка.

Не записывай человека в покойники, пока сам не увидел труп. И помни, что даже тогда можно ошибиться.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дюна» Френка Герберта

Одна відповідь до “Дюна”

  1. Саша Саша сказав:

    Це неймовірно! Я вперше тримаю в руках книгу, яка у своєму жанрі тепер для мене фаворит, та займає перше місце. Хоч фанатку фантастики не можливо було здивувати, але я шокована. «Дюна» Френка Герберта — це не просто книга, це цілий світ в деталях, занурившись в який можна відчути себе головним героєм та брати участь у протистоянні цілої галактики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *