«Дивергент. Нескорена» Вероніка Рот

«Дивергент. Нескорена» Вероніка Рот

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3072 переглядів
3072 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дивергент. Нескорена» Вероніки Рот (анотація)

Книга «Дивергент. Нескорена» Вероніки Рот – це продовження серії антиутопічних історій «Дивергент», що вже завоювали пошану серед читачів та критиків по всьому світу. Динамічна, захоплива та вражаюча історія Рот швидко занурює у постапокаліптичний Чикаго, де розвивались події минулих книг, який був поділений на кілька фракцій, що мали власне бачення відновлення людства. Читачі пройдуть по спустошеним та мертвим вулицям, колись великого та сяючого міста, аби дізнатись про те, який шлях вибере головна героїня. І хоча книга орієнтована передусім на молоду когорту читачів, кожен зможе знайти в ній щось цікаве для себе в незалежності від віку.

Новий-дивний світ, описаний авторкою, сповнений загроз та небезпек, й вибір стратегії виживання в ньому може бути різним. Місто поділилось на п’ять фракцій, кожна з яких має власні переконання про те, як має виглядати суспільство майбутнього. Кожна є уособленням головної риси людини, як то товариськість, сміливість чи ерудиція, навколо якої гуртуються члени спільноти. Головна героїня Беатріс Прайор належить до фракції Зречення, й скоро їй доведеться обирати, якою стежкою піти у майбутнє. Попри сильне бажання обрати інший клан, під тиском батьків вона залишається зі Зреченими.

Головною особливістю книги є складні вибори, що мусить робити героїня, як то вже згадане обрання клану чи важкі випробування, що доведеться пройти заради того, аби підвищити свій статус. Від того, якою стежиною піде Беатріс, залежить не тільки її життя і це підвищує ставки в цій небезпечній грі з долею.

Вражаюча історія, оригінальність якої захоплює, а доля героїв не полишає байдужою, робить цю книгу чудовим прикладом сучасної підліткової фантастики, що читається з задоволенням. Книга стала чудовим продовженням історії світу письменниці та її героїні Беатріс, на яку чекають небезпеки, нові друзі та пошуки кохання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дивергент. Нескорена» Вероніки Рот українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дивергент. Нескорена» Вероніки Рот

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *